כשבחוץ חם עד אימה, ובקניונים קור מנשב – זה הזמן למכירת סוף העונה. אין תקופה נהדרת יותר מאשר להתעדכן בטרנדים ששולטים בשטיחים האדומים. אנחנו סימנו לעצמנו נעליים בצבע ניוד, שמלה פרחונית ולק זוהר, שחלילה לא ניתפס באיזו פרמיירה עם הלוק הלא נכון, לתשומת לב הקוראת אבריל לאבין.

המתלבשות הרעות של השבוע

אנג'לינה ג'ולי (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אנג'לינה. זוהרת, אבל שמרנית כמו תמיד | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

אנג'לינה ג'ולי, פרמיירה לסרט "סולט" בהוליווד
לא משנאת שמלתה של אנג'לינה, אלא בשל דרישותינו הגבוהות ממי שנחשבת לאישה הסקסית בעולם היא נמצאת פה. בלבנו היא עדיין חקוקה כיפהפייה שמשגעת נשים וגברים, אך הראש – הוא מתחיל להבין שאנג'לינה עברה מקטגוריית "הסקסית באדם", ל"הסקסית במילפיות". היא נראית מבוגרת כפי גילה, ושאריות הסקס אפיל שעוד נותרו בה זולגות למראה הרגליים הדקות מדי שמבצבצות מהשמלה הנוצצת. טריק ידוע הוא שכשאת מפסיקה להיות סקסית, את מנסה לחשוף יותר עור. סקרלט ג'והנסון, התפנה מקום בפסגת הנשים ההורסות. את גם נוטה להתלבש יפה יותר.

מייגן פוקס, טקס פרסים של VH1 בהוליווד
מן המלכה נעבור ישר ליורשת, ונחריב את בית המלוכה כולו. קבלי נקודה אחת על כיסוי המחשוף, שבדרך כלל מאפיל על השמלות שאת לובשת, ועוד נקודה על השיער שנראה באמת מעולה. אבל הפעם השמלה פשוט לא מבליטה שום חלק ששווה תשומת לב בגוף. גזרתה מוקפדת לכאורה, אבל היא בעצם הרבה מהומה על לא מאומה - נחתכת במקום משונה בחזה, ומיטשטשת באופן בלתי ברור במותניים. בהתחלה חשבתי שמדובר במקרה הקלאסי של "גבוהה מדי בשמלת נמוכות", אבל היא רק 1.68 מ', כך שאין לה אפילו את התירוץ הזה.

מייגן פוקס (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
מייגן פוקס. שמלה בגזרה מאוד לא ברורה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

אליזבת בנקס, פתיחה של "טארגט" בניו יורק
האופציה ההגיונית היחידה היא שהיה יום חם ביותר בניו יורק, אחרת אי אפשר להסביר את המראה הדהוי והמזיע של אליזבת בנקס. אולם אין זה מעניק לה מחילה: אישה בגווניה צריכה לדעת שללא איפור היא תיראה חיוורת בצבעים שאותם בחרה ללבוש. לו לפחות הייתה בוחרת איזו שרשרת שתכסה את אזור הצוואר המאדים, היינו סולחות על השיער המבולגן.

אליזבת בנקס (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אליזבת בנקס. מראה מיוזע, דהוי ולא מתאים לה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

מישל טרכטנברג, פתיחה של "טארגט" בניו יורק
נראה שמישל ניסתה ללכת על לוק קצת אחר, שעל פניו עוקב אחרי כל מה שטרנדי. אבל חוץ מהתיק המעלף, זה פשוט לא המראה שמתאים לה. לא שהמראה לא היה עובד באופן מושלם על מישהי אחרת, אבל עם מישל זה פשוט לא מסתדר. חבל שהיא מסתירה את המראה הדרמטי שלה בשמלת פרחים מעודנת.

מישל mishel-טרכטנברג (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
על כל אחת אחרת זה היה עובד. מישל טרכטנברג | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

אבריל לאבין, בכורה של הסרט "קרקע יבשה" בהוליווד
התדהמה הייתה כה רבה, שנאלצנו לבחון פעמיים אם מדובר היה באירוע שקוד הלבוש שלו הוגדר במובהק כמוזנח ומזעזע. אתם יודעים, כמו בטיול שנתי, או יום בקייטנה שצובעים בו בגואש. במקרה הזה תמונה באמת שווה אלף מילים, ואם נצטרך לכתוב את המילים האלו על גבי המסך הלבן, הן לא יעברו את קוד המוסר והנימוס. אבריל, קבלי את פרס המתלבשת הגרועה בתולדות המדור. בושה וחרפה שלא תתואר.

אווריל לאבין (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אבריל לוין. המראה הכי מוזנח בתולדות המדור | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

המתלבשות הטובות של השבוע

שאקירה, טקס פרסים לסלבס דוברי ספרדית במיאמי
האם זהו ריחו של טרנד חדש ששאקירה נושאת עימה לטקס הלטינוס וההיספאנים? שיטוט מהיר באי ביי הוביל אותנו למצוא עשרות אקססוריז ובגדים מהממים עם דוגמאות טווסיות, ושאקירה עושה שימוש מושלם באלמנט הזואולוגי המעניין. הכי וואקה וואקה.

שקיארה (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
שאקירה במראה טווסי שמסתמן כטרנד לוהט | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ונסה הודג'נס, בכורה של "רחוב צ'ארלי פינת קלאוד" בקליפורניה
שובבה הוונסה הזו. השמלה שלבשה בת ה-22 שנראית כמו בת 16 היא במקור ארוכה יותר, אבל היא ביקשה לקצר אותה כדי שיראו את רגליה היפות. האמת? לו אני תיכוניסטית לפני נשף הסיום, זו בדיוק השמלה שהייתי לובשת. צעירה אך לא ילדותית, לבנה אבל לא כלתית, ומבריקה אך לא פרחית.

ונסה הודג'נס (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ונסה הודג'נס. מראה שובבי וחינני | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

כריסטינה הנדריקס, השקת העונה הרביעית של "מד מן" בקליפורניה
עונה רביעית למד מן, איזה כיף! פרט להיותה האישה הסקסית ביותר בטלוויזיה, לכריסטינה הנדריקס יש גוף מאוד בעייתי. היא מדהימה אותנו בבגדי שנות השישים בסדרה, אבל כשהיא מנסה להשתחרר מהדמות שהיא משחקת, וללבוש בגדים שיהפכו אותה לרלוונטית גם ב-2010, היא מחטיאה פעם אחר פעם. בפרמיירה הזו היא הלכה על מראה הרבה יותר סולידי. המדור מצדיע לה לכבוד צעד בכיוון הנכון ומבקש שבפעם הבאה תלך על מחשוף נקי מקשקושים.

כריסטינה הנדריקס (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
כריסטינה הנדריקס. לגמרי צעד בכיוון הנכון | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

נעמי ווטס, פרמיירה לסרט "סולט" בהוליווד
הגולשת נעמי ווטס מתבקשת לסור למשרדנו, לקבל את כרטיס המנוי שלה לרשימת המתלבשות הטובות של השבוע. כסוף ושיער בלונדיני? בינגו. השמרניות שביניכן בוודאי תיזעקנה, שכן הסיכוי לאבד שליטה בגוון הכסוף הוא רב. נעמי ווטס, כמו תמיד, מתהדרת במיוחד בדיוק שלה. ממש כמו שהשיער שלה גזום על המילימטר, כך גם הבגדים שהיא לובשת.

נעמי ווטס (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
נעמי ווטס. מראה מדויק על המילימטר | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

קייטי הולמס, בכורה ל"The Extra Man" בניו יורק
משהו טוב עובר על קייטי הולמס בזמן האחרון. זו לא שמלת שטיח אדום, אבל זו שמלה לגמרי מגניבה. מתאימה רק לבחורות רזות וגבוהות, שמעוניינות לשדר נון שלנט. ואהבנו לגמרי את הפריזורה המבולגנת-גלית החדשה.

קייטי הולמס (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
קייטי הולמס. הרבה יותר מגניבה מבדרך כלל | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images
>> בשבוע שעבר אשתי גינזבורג הכי פידחה על השטיח האדום