אישה שוכבת על החוף (צילום: Jacob Wackerhausen, Istock)
תתאימי את עצמך לחוף מרבצך | צילום: Jacob Wackerhausen, Istock

עוד שבועיים, יוכלו הרבה מדינות מתוקנות לומר שהקיץ תם. אבל לא אצלנו. השמש תמשיך להרעיף עלינו אהבה גם בספטמבר ואוקטובר, וכמו שאנחנו מכירות את הבייבי שלנו, גם בנובמבר עוד נלך בשרוולים קצרים. גם את עונת הרחצה ממש מוקדם להספיד - יש לנו לפחות עוד 3 חודשי ביקיני, וכדי לנצל אותם באופן המוצלח ביותר הרכבנו מראות שלמים לכל סוג חוף, כדי שתתאימי כמו כפפה לחול (החופים המצויינים הם חופי תל אביב, את מוזמנת כמובן לעשות השלכה על חופי עירך). 

חוף מציצים: לאופנתית הנונשלאנטית

אג'נדה: "פעם ראשונה בים?"
מצב החוף:
נקי ונוח כל עוד אוהבים כלבים שמתרוצצים מסביב ללונגי.
מדד הגברים: מצודדים מלווים בכלבים. מה שאומר שהם לא רק פנים יפות, הם גם בשלים לילד.
קהל היעד: החוף מאכלס את רוב אוכלוסיית "הצפון הישן" של תל אביב.
התאימי עצמך לחוף: זהו בדיוק החוף להיראות עדכנית מבלי לצעוק טרנדיות, קלאסיקה מבלי לצעוק את הגיל האמיתי שלך, ובעלת ייחוד איכותי מבלי לנקר עיניים – מה שנקרא נונשאלנטית. האאוטפיט מורכב מפריטים מנוקדים, פריטי וינטג' מסוגננים היטב ואטיטיוד קר רוח.
המלצה שלנו: תרגלי את שריר הנונשלנט שלך בטרם תצאי מהבית. לא מצליחה? משקפי השמש כבר יעשו את העבודה.

אין תמונה
המראה הנונשאלנטי. לחופים מגניבים במיוחד

1. ביקיני של אפרודיטה - 250 שקל. 2. בגד ים של וומן סיקרט - 319 שקל. 3. בגד ים של אפרת קסוטו 650 שקל. 4. משקפיים של אירוקה 456 שקל. 5. תיק של MAMZ 189 שקל. 6. כובע של GOORIN 343 שקל.

חוף גורדון: לפאשניסטה המדופלת

אג'נדה: "הגעתי לחוף! ראיתם אותי?"
מצב החוף: עמוס עד אפס מקום.
מדד הגברים: ספורטאים וחסונים לצד מציקים בלתי נלאים.
קהל היעד: החוף מאכלס את מיטב הרווקות התל אביביות, הפנים המוכרות מהברנז'ה וכאלו שבאמת באו להשקיע בכדורגל חופים, כמובן שקשה לאתר אותם מבעד לוואנאבי'ס. חוף גורדון הוא בדיוק כמו "החתול והכלב", רק עם שמש וחול.
התאימי עצמך לחוף: ניאונים. טרופי. פסים. נקודות. צבעים זוהרים. את לגמרי מודעת לטרנדים שרצים העונה, ואולי גם עונה אחת קדימה. בגדול, האאוטפיט חייב להיצמד לבשורות הכי עדכניות. והגבול בין קורבן לפאשניסטה הוא דקיק כמו חוט הביקיני שלך.
המלצה שלנו: אם יש עלייך אקסטרה קילוגרמים ואת נפש רכה, את לא חייבת להתקרב.

אין תמונה
המראה האורבני. לבחורה הסופר-מעודכנת

1. כובע של קאלה - 110 שקל. 2. משקפיים energy, להשיג ברשתות האופטיקה הנבחרות - 1,200 שקל. 3. בגד ים של וומן סיקרט - 329 שקל. 4. כובע של דליתי - 199 שקל. 5. תיק של פפה ג'ינס - 522 שקל. 6. ביקיני של לוצ'י - 159.90 שקל.

חוף הילטון: לטום בוי הסקסית

אג'נדה: "רק אני והגלשן שלי".
מצב החוף: נקי ונעים.
מדד הגברים: גולשים (במלעיל כמובן) וגיי פרנדלי.
קהל היעד: החוף מאכלס את מיטב הגופות והפנים של העיר. הגופות הם של הגולשים, הפנים של הגייז.
התאימי עצמך לחוף: בגדי ים? אותך מעניין בעיקר כיוון הרוח. מושגים כמו "גובה גלים" ו"ים סוער" מעבירים בך צמרמורת ומגבירים לך את זרימת הדם. אה כן, בכל זאת – כשתרצי ללבוש משהו, רצוי שיבטא את אישיותך הפנימית, הלוא היא "שזופה". האאוטפיט אמור להוציא אותך נשית במסווה של טום בוי: לכן תמצאי בלוק הכולל את כובע הטמבל המשודרג לעילא, הביקיני המודפס המגניב, הכפכפים המפוספסים והתיק הכי פרקטי ומלוטש שמצאנו.
המלצה שלנו: אם את לא גולשת במקצועך, עשי טובה לכולנו: ותרי על הגלשן והשקיעי ברסטות.

אין תמונה
המראה הספורטיבי. את ממש לא חייבת גלשן

1. בגד ים של VANS - 259 שקל. תיק ים של square one - 299 שקל. 3. כפכפיים של VANS - 79 שקל. 4. בגד ים של ספידו 279 שקל. 5. משקפיים של GOTTI לאופטיק סנטר 2,490 שקל. 6. כובע של המשביר לצרכן - 39 שקל. 7. כובע של קולומגיה 159.90 שקל.

חוף הדקל באילת: לנשואה פלוס שניים

אג'נדה: "אני נוסעת לאילת ושכולם יקפצו".
מצב החוף: משפחתי בתפוסה מלאה. דרך פוליטית לומר: ים של ילדים זבי חוטם שצועקים ל"אמא" ממרחקים ומחרישים את אוזנייך.
מדד הגברים: נשואים פלוס. מה שאומר: כרס בירה, מפרצים קלים ומבטים מחורמנים לכל עבר.
קהל היעד: החוף מאכלס משפחות ישראליות לצד תיירים שזופים צרפתיים. לא ברור עדיין מה עדיף.
התאימי עצמך לחוף: השנה החלטתם לתמוך בתיירות פנים-ארצית. ארזתם את הפקלאות והמשפחה המורחבת והדרמתם לאילת. על אף הנשואה +3 קרציות זו לא סיבה להיסחב בטי-שירט סיום מסלול של בעלך, בליווי כתמי ארטיק כאקססוריז. האאוטפיט שלך הוא לוק ג'קי אונסיס להמונים: בגד ים שלם שחור אך סקסי, כובע רחב שוליים ומשקפיים שמסתירים הבלחות של קמטים.
המלצה שלנו: לטוס לכרתים?

אין תמונה
לבעלת המשפחה. לחופים מלאים בילדים וטף

1. בגד ים של גוטקס 499 שקל. 2. כובע של אלדו 129 שקל. 3. משקפיים של אירוקה 478 שקל. 4. כובע קש - המשביר לצרכן. 5 ביקיני בהדפס פייזלי של LIPS 149.90 שקל. 6. תיק של גאפ 169.90 שקל.

חוף סי אנד סאן: לריץ' ביץ' עם הבוטוקס

אג'נדה: "שאני אשפשף?!"
מצב החוף: מסודר, נקי וסטרילי.
מדד הגברים: גולשים, חתיכים עם כלבים, נשואים פלוס, רווקים, גיי פרנדלי – רק שלאלה יש גם וואחד פלוס בעובר ושב.
קהל היעד: כל מי שרוצה להופיע במדורי הפפארצי הנחשקים או לחלופין כל מי שמעוניינת להשיג בעל מממן.
התאימי עצמך לחוף: השעה היא שעת בין-ערביים, והחלטת שהתעללת מספיק באופר והסתלבטת מספיק על העוזרת. הים נמצא שם, נגיש ומזמין, ועד כמה ששמש זה לא בריא, להוציא את העיניים לכל השכנות זה בהחלט כן. האאוטפיט שלך הוא ריץ' ביץ' קלאסי: מה שאומר שהפריטים לא חייבים להיות בשיא הטעם, אבל הם חייבים להיות יקרים אש.
המלצה שלנו: קחי איתך פעם את העוזרת. היא לא יצאה לחופשה כבר ארבע שנים.

אין תמונה
מראה הריצ'-ביצ'. לחופים מבוססים בלבד

1. שמלה של דה בראנצ' 2,000 שקל. 2. משקפיים של פוצ'י לאירוקה 6,021 שקל. 3. כובע של אפרת קסוטו 520 שקל. 4. ביקיני של דה בראנצ' 1,900 שקל. 5. בגד ים של דניאל קדוש רומי 1,200 שקל. 6. מגבעת פנמה של לנוון 1,275 שקל. 7. משקפיים של פנדי לאירוקה 3,015 שקל.

>> רזה בשמש: בגדי ים שלמים ומחטבים במיוחד