סנדלים שטוחים עם שרוכים (וידאו WMV: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
סנדלים שטוחים עם שרוכים | וידאו WMV: אימג'בנק/GettyImages, getty images
הקיץ הישראלי הוא נחרץ וחד משמעי. המעלות מטפסות, ואנחנו בתגובה מתחילות להתקלף מבגדינו בהדרגה, לעיתים גם על חשבון הלוק וההופעה. האקלים הישראלי משאיר אותנו לרוב במכנסי ג'ינס קצרים, גופייה וכפכפי אצבע לא מחמיאים; ולכן, כדי שבעונה הקרובה לא תאבדי את השיק בשל מכת החום הצפויה, הכנו עבורך את מדריך המגמות והבחירות הכי שוות בתחום הסנדלים.

מוקדש לפמיניסטיות: טרנד הסנדלים השטוחים

בילדותנו חונכנו שאישה אמיתית חייבת ללכת עם נעלי עקב, שמחמיאים לגזרה והופכים אותנו לנשיות וענוגות. מסתבר שהטרנד החם שהחל עוד בעונות הקודמות ממשיך איתנו לעונה נוספת: הסנדלים השטוחים הם מגמה חמה שכדאי לך לאמץ. לוק נוח ולא מחייב בשלל דגמים - בין אם בסגנון התנכי שמסתבר שאינו שמור רק למדריכות להגנת הטבע, ובין אם בעיטורי פרחים צבעוניים.

למי מתאים: כאן גבוהות נהנות יותר. את הסנדלים מומלץ לשלב עם ג'ינס סקיני או שמלת מקסי אוורירית בגזרת A.

סנדלים שטוחים בגוון חום (וידאו WMV: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
סנדלים שטוחים בגוון חום | וידאו WMV: אימג'בנק/GettyImages, getty images
קולאז סנדלים 2 (וידאו WMV: נמרוד קפלוטו)
סנדלים שטוחים: שקופים, פרחוניים, צבעוניים | וידאו WMV: נמרוד קפלוטו

סולמות וחבלים

הטרנד הבא מגיע אלינו הישר מעיירות החוף של אירופה: נעלי האספדריל. האספדריל, במקור סנדלים שטוחים עשויות סוליית חבלים, קיים במחוזותינו כבר שנים - אך בסיבוב הנוכחי הוא מקבל שדרוג ומגיע בשלל צורות וצבעים, עקב רוקי או עקב שטוח. אמנם הנעליים לא חושפת לרוב את כל הרגל, ויכולות להיפסל בשל החום והלחות הישראלית, אך לדעתנו חבל לפספס אותן; מומלץ לנעול דווקא בשעות הערב, במראה קז'ואל של ג'ינס וטישרט נוחים ולא מחייבים.

למי מתאים: היתרון הבולט בטרנד היא היכולת של כל אחת לאמץ אותו לפי מידותיה ומגבלותיה. אנחנו ממליצות לנמוכות קומה לאמץ את גרסת הרוקי, כמו גם לבעלות קרסוליים עבים לקבלת מראה חטוב ונטול מאמץ.

סנדלי אספדריל (וידאו WMV: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
סנדלי אספדריל | וידאו WMV: אימג'בנק/GettyImages, getty images
קולאז סנדלים (וידאו WMV: נמרוד קפלוטו)
סנדלי אספדריל: גבוהות, נמוכות, צבעוניות | וידאו WMV: נמרוד קפלוטו

טיול בסוואנה

הדפסים אתניים הם לא בשורה של ממש בארון הבגדים שלנו, שכן כבר מספר עונות אנחנו חוות את עלייתם של ההדפסים הגלובליים מרוסיה, אפריקה והאיים הטרופים. הקיץ הקרוב תוכלי לאוורר את רגלייך בסנדלים גבוהים במיוחד, שכן הפלטפורמות אינן זזות סנטימטר ונשארות איתנו עונה נוספת. סנדלים בצבעוניות חמה ונועזת שלא נשארת רק על גב הסנדל וגולשת לעקב, עם שילובים חוצי גבולות וגוונים.

למי מתאים: מי מכן שיכולה ללכת בחינניות על פלטפורמות בגבהים לא רציונאליים, אוהבת להעיז ולא מפחדת מתגובות הרחוב הישראלי. וברצינות, הטרנד הזה מומלץ בעיקר לבנות לא גבוהות במיוחד ולכאלה שיכולות לשלב אותו בצורה מאוזנת עם בגדים שנותנים את המקום הראוי לבחירה הנועזת.

סנדלים בסגנון אפריקאי (וידאו WMV: Matt King, GettyImages IL)
סנדלים בסגנון אפריקאי | וידאו WMV: Matt King, GettyImages IL
סנדלים בסגנון שבטי (וידאו WMV: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
סנדלים בסגנון שבטי | וידאו WMV: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

רואים רחוק רואים שקוף

היית משלמת כסף על נעליים שקופות שכמעט ולא רואים? גם אם כן וגם אם לא, הטרנד החם הבא מגיע הישר ממסלולי התצוגות הגדולות בעולם, טרנד השקוף. הרעיון הוא פשוט: אבזרים ונעליים עשויים מהחומר הסנטטי הגמיש בעולם, הגומי. הפעם לא מדובר בכפכפי אצבע שלכל אחד יש בארון, אלא בנעליים או סנדלים בגזרות סגורות, משולבות שרוכים ולעיתים עקבים ועשויות גומי שקוף בצבעים מגוונים.

למי מתאים: הטרנד הזה יתאים למעיזות מבינכן, כאלה שאוהבות ללכת עם נעליים בעלות נוכחות. לא היינו מייעצות לבנות בעלות כף רגל רחבה או גדולה לאמץ את הטרנד, שכן במקרה הזה רב הגלוי על הנסתר.

סנדלים שקופים (וידאו WMV: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
סנדלים שקופים | וידאו WMV: אימג'בנק/GettyImages, getty images
סנדלי עקב בסגנון שקוף (וידאו WMV: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
סנדלי עקב בסגנון שקוף | וידאו WMV: Pascal Le Segretain, GettyImages IL

>> ככה תתלבשי לאירועי הקיץ