שפתון עמיד

מי אני: שפתון 24 שעות של מייבלין

אין תמונה
עושה את העבודה, אבל מומלץ להימנע מאדום בוהק בתחילת היום. השפתון של מייבלין

השפתון החדש של מייבלין ניו יורק הבין שעל אף העובדה שאישה היא סופר וומן, היא עדיין לא מתפנה לרענן את הליפסטיק שלה בכל שלוש שעות. הכירי את סופר סטיי - השפתון העמיד עד 24 שעות: מצד אחד – שפתון דמוי ליפגלוס אותו מורחים תחילה, ומהצד השני – השלב השני של ה-balm שזהו למעשה שעווה אשר מלחחת את השפתיים. אני התנסיתי על שפתון אדום. המריחה אכן נוחה להפליא, ושלב ב' של השעווה מונע מהשפתיים את תחושות הדביקות והיובש המוכרות כל כך בשפתונים מסוג זה. הצבע עצמו אכן נשאר זמן רב ולא דוהה. לא הייתי בונה על 24 שעות, אבל בהחלט נוכח לאורך זמן. עם זאת, האדום הבוהק הזה לא בא לי טוב לאורך כל היום. לכן ממליצה בחום לבחור בכל גוון אחר מבין ה-20 המוצעים.
מחיר: 99.99 שקל. מחיר השקה לחודש מאי 59.99 שקל
להשיג: סופר פארם, המשביר לצרכן, ניו פארם, מגה, שופרסל ובפרפומריות הפרטיות

צבע שיער ב-10 דקות

מי אני: Profession Rapid Color - צבע מקצועי לשיער של אינדולה

אין תמונה
במקום 40 דקות - צבע חדש שצובע ב-10 דקות

אינדולה מכריזה על מהפכה בתחום צביעת השיער – 10 דקות ואת כמו חדשה. הפטנט החדשני מבטיח לקצר את זמן שהיית הצבע על השיער, ולהאיץ משמעותית את תהליך הצביעה. אז נפתח בעובדה המשמחת והלא ברורה מאליה: הצבע (הנבחר מתוך 12 גוונים) המתין על שיערי עשר דקות תמימות, ולא דקה אחת יותר. הוא יצא יפה, ישב עליי נהדר וזכה למחמאות – אלא שבמבחן הזמן: שבועיים וחצי אחרי אני נאלצת לומר  ש"כיסוי מושלם לשיער לבן" כפי שמובטח - לא קיבלתי.
בימים הראשונים לא הצלחתי לזהות זקיק ממה שפעם היו שערות השיבה המוקדמת שלי. אך במרחק זמן, אני מבחינה בשני דברים מטרידים תחת אור נאון חזק: חלק מהשורשים הלבנים שנצבעו נותרו צבועים, אבל הגוון שלהם בהיר בצורה נראית לעין משל המשך השערה הכהה; פרט לאלה, הבחנתי בשערות לבנות ספורות שהיו גלויות מראש ועד קצה, ולא צבועות כלל.
בינינו, בכלל לא בטוח שאילו הייתי יושבת 40 דקות עם צבע שיער אחר על ראשי -  הכיסוי היה טוב יותר, אבל אי אפשר לומר שבעשר הדקות הללו נפתרו כל צרות השיער הלבן שלי לחודשים הקרובים. מצד שני, הזמן הקצר השאיר לי הרבה יותר זמן במהלך היום.
מחיר: 180-220 שקלים, בהתאם לאורך השיער
להשיג: אצל ערן ויניב קצב באבן גבירול ובמספרות המורשות ברחבי הארץ. לבירור המספרה הקרובה: 03-6963018

אין תמונה
התחיל רע, נגמר מעולה. הבושם החדש של נינה ריצ'י

בושם

מי אני:  Ricci Ricci Dancing Ribbon

בתור אחת שלא מחבבת בשמים עם ריח מתוק, אך מאידך מאוד אוהבת בשמים איכותיים וקלאסיים, חשתי אמביוולנטיות כלפי הבושם החדש של נינה ריצ'י. בהתזה ראשונה, הניחוח המתקתק והפירותי המוגזם יצר בי אנטגוניזם, אך תוך מספר דקות הריח השתלטן והמרוכז הופך לפחות אגרסיבי, והפירות פינו מקום לריח הפרחים. מדובר בקלאסיקה מודרנית עם ניחוח שמלווה אותך לאורך כל היום, ואני באופן אישי, הרגשתי קצת יותר נשית עם הבושם של נינה.
מחיר: 199 שקל ל-50 מ"ל
להשיג:
בלעדית ברשת סופר פארם

רצועות שעווה

מי אני: רצועות שעווה מוכנות לשימוש של veet

אין תמונה
יופי של שדרוג לרצועות הישנות. ויט

על אף כל הקדמה בתחום הסרת שיער, אני עדיין נאמנה לשעווה הישנה והטובה. לכן, רצועות השעווה של ויט שימחו את ליבי. כאחת מנוסה בתחום, התרשמתי מהעיצוב החדש והמעוגל של הרצועות נוח יותר לשימוש, בניגוד לרצועות הישרות בעבר. העובדה שאין צורך לחמם מראש את השעווה מאוד מקלה על השימוש והרבה פחות מלכלכת. ובמבחן המריטה – דוז פואה. עם זאת, המחיר יקר יותר בהשוואה לשעווה רגילה שכן חבילה אחת הספיקה לי לשימוש של הרגליים בלבד. איכות או כמות? הכיס שלי עוד מתלבטת.
מחיר: 40.99 שקל – בכל אריזה 12 רצועות שעווה ו-2 מגבונים לניקוי שאריות השעווה
להשיג: ברשתות הפארמים ובחנויות נבחרות
>> בפעם הקודמת: בדקנו את טיפול היופי של ג'ניפר לופז