איך יודעים שהקיץ הגיע? אם הסירחון ברחובות, הזיעה הניגרת והשמש שמסנוורת אותך מכל זווית לא גרמו לאסימון ליפול, הנה הסימן המובהק שמבהיר כי העונה הסיוטית כבר כאן: יותר ויותר עורפים של בחורות נגלים לעין. עם כל אהבתנו והערכתנו לשיער ארוך ונשי, כשחם לנו – אנחנו לא רואות אותו ממטר, אפילו אם זה אומר שניראה כמו חתן בר מצווה. מגמת הקיצור השתלטה גם על הכוכבות מעבר לים. הראשונות שקפצו למעצב השיער היו רנה זלווגר, היידי קלום והיידן פנטייר. עכשיו תורן של עוד כמה לעשות מהפך. מי שיחקה אותה ומי צריכה לתבוע את הספר?

ויקטוריה בקהאם לפני ואחרי (צילום: Toby Canham, GettyImages IL)
ויקטוריה בקהאם, מימין - אחרי השינוי המוצלח | צילום: Toby Canham, GettyImages IL

ויקטוריה בקהאם מתרככת

ויקי שלנו מקפידה על המראה הקצר כבר זמן מה, כך שקשה לומר שיש פה מהפך של ממש. אבל אלה הדברים הקטנים שהופכים את הלוק החדש שלה למוצלח הרבה יותר. בקהאם החליטה לוותר על החיתוכים הזוויתיים והחדים ועל הגוון השחור-מלוכלך שגרמו לה להיראות – אין דרך יפה לומר זאת – מכשפה, ובחרה ללכת על מראה הרבה יותר רך, נעים ואופנתי. הגוונים יותר בהירים, הפריזורה הרבה יותר מדורגת, הקווים הישרים מעוגלים ורומנטיים והא-סימטריות המבולגנת בקפידה נשמרה. אין ספק שהשינוי עושה לפנים שלה רק חסד.

ג'נט ג'קסון מקצצת

תקופה לא פשוטה עברה על ג'נט ג'קסון: אחיה האהוב מת והיא נפרדה מבן זוגה הצמוד בשבע שנים האחרונות. בעיתות משבר, יש לבחורה כמה אופציות בולטות: להשמין או לרזות, להיכנס לדיכאון או למשטר כושר, או פשוט להסתפר. ג'קסון החליטה לרדת במשקל, להיכנס למשטר כושר עצבני ולקצר עד כמה שניתן את שיערה הארוך.

נגיד את זה כך: לג'קסון יש פנים עדינים ויפים שלרגע לא מסגירים את גילה (44). אבל למרות המשיכה הגדולה שלנו לתספורות קצרות, אנחנו מעדיפות אותה במראה ארוך יותר. בפריזורה הקצרה עם הוולה הקדמי היא נראית כמו אמא של ריהאנה. שזה לא רע, אבל זה גם לא מי יודע כמה טוב.

ג'נט ג'קסון לפני ואחרי (צילום: Chris Jackson, GettyImages IL)
הלכה על סופר קצר. לא רע, אבל גם לא מצוין. ג'נט ג'קסון | צילום: Chris Jackson, GettyImages IL

קים קטרל מיישרת

קים קטרל ללא ספק נראית מצוין לגילה ושמה בכיס הקטן הרבה מאוד בנות 30, אבל תספורת הבוב החדשה שבה היא מתהדרת מוסיפה לה כמה שנים. התספורת עצמה עשויה טוב, אבל אבל סימטרית וישרה מדי בשביל קטרל, ומעניקה לה לוק מהוגן ומהוקצע מדי. אנחנו מעדיפות אותה במראה חדר המיטות, אבל אם יגידו לנו שניראה ככה גם בגילה, ניקח גם את הקארה.

קים קתרל לפני ואחרי (צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL)
קים קטרל מציגה את ה"בוב" החדש. משמאל: קטרל לפני הגיזום | צילום: Gareth Cattermole, GettyImages IL

 ג'סיקה סטרופ מתקצרת

מי שלא מכירה את הבחורה בתמונה, כנראה לא רואה "90210" - גרסת ההמשך לסדרה המיתולוגית מהניינטיז. מכל מקום, זה לא הפסד גדול.

ג'סיקה סטרופ, אחת הכוכבות של הסדרה, החליטה להמיר את הקארה הקופצני בתספורת קצרצרה חושפת עורף ומלאת סקס אפיל. אנחנו אומרות שאם למישהי יש תווי פנים כל כך מוצלחים, שתראה אותם כמה שיותר. רק לא ברור איך זה יעבור בנוף בריץ'-ביצ'י של חברותיה בוורלי הילס.

ג'סיקה סטרופ לפני ואחרי (צילום: Toby Canham, GettyImages IL)
ג'סיקה סטרופ יפהפייה גם בגרסה המעודכנת והקצרה (מימין) | צילום: Toby Canham, GettyImages IL

קת'רין מקפי מתבלבלת

אם את לא מהצופות המכורות של אמריקן איידול, אז כנראה שגם קת'רין מקפי היא סוג של אלמונית עבורך. זו השתתפה בעונה החמישית והגיעה עד לסוף רק בשביל להפסיד את המקום הראשון לטיילור היקס.

מי שמכירה אותה ודאי זוכרת בחורה יפה בפריזורה ארוכה, אבל 4 שנים חלפו, והגברת הספיקה להשיל  ממשקלה ולהתאים את עצמה ללוק ההוליוודי השברירי, כמו גם לקצץ את השיער. נראה שמקפי הייתה צריכה לעצור איפשהו באמצע. השיער הארוך היה משעמם, אבל הפריזורה הקצרה והמעודכנת כביכול נראית הכי מקום שני: מבולבלת, לא מדויקת ובעיקר לא מתאימה למי שנושאת אותה.

קת'רין מק'פי לפני ואחרי (צילום: Toby Canham, GettyImages IL)
קת'רין מקפי קיצרה את כל השיער הארוך | צילום: Toby Canham, GettyImages IL
>> הוליווד מתאפרת: הטובה, הרעה והממש מוגזמת