אין תמונה
סדנאות איפור. תכניסי קצת צבע לחיים

 חוץ מלהוסיף לנו צבע לפנים ולחיים, איפור נכון הוא תחליף זול ופרקטי לניתוחים פלסטיים: הוא יכול לקרב עיניים רחוקות, להרחיק עיניים קרובות, להבליט שקועות, להשקיע בולטות, למחוק קמטים, להקטין אפים ולשדרג את הפנים שלנו בצורה דרמטית. שלא לדבר על מה איפור עושה לחצ'קונים ושאר טפילים. אז אם נתנו לנו כזה כלי עוצמתי, לא עדיף שנדע איך להשתמש בו?

לאור העובדה שיושבות בקרבנו גם כאלו שלא יודעות מה עושה מסקרה, כאלה שמעדיפות להראות כמו גווייה וכאלה שחושבות שפורים זה כל השנה, החלטנו שהגיע הזמן להודות שכל אחת זקוקה להדרכה קלה – טאץ' אפ, אם להשתמש בעגה מקצועית. יש לא מעט דרכים לעשות את זה וקוראים להן סדנאות איפור. רוב רשתות האיפור מציעות כאלה, אז ביררנו כמה זה עולה, איך זה עובד ומה מובטח לך בסוף. קבלי סקירה צבעונית.

אין תמונה
איל מקיאג'. יש גם אופציה חינמית

 העניינית: איל מקיאג'
מה מציעים לך:
כמה סוגים של סדנאות. הראשון - סדנת איפור וטיפוח אישית וקצרה, האורכת 45 דקות וניתנת במתנה בסניפים השונים של הרשת. לרציניות שמעוניינות בסשן מעמיק יותר, ישנם גם שיעורי איפור אישיים בתשלום בני שעה וחצי, שלוש שעות וארבע שעות, שאת האחרונים ניתן לפצל גם לשני מפגשים.
איך זה עובד: פשוט עוזרים לך להתאים את האיפור לסגנונך האישי, מבנה פנייך ואורח חייך. בסדנה הראשונית והקצרה יותר הדגש הוא בעיקר על איפור בסיסי ויומיומי, כזה שתוכלי ליישם בבית גם בלי מומחה צמוד. השיעורים האישיים, לעומת זאת, יתמקדו יותר באיפור ערב, הצללות, איפור עיניים מודגש וכן הלאה. אופן העבודה בשיעורים מתנהל כך שהמאפרת מדגימה את תורתה על חצי מפנייך ואת מתבקשת ליישם זאת על החצי השני, ומבטיחה לעצמך הפנמה אמיתית של החומר.
איפה זה קורה: בסניפי הרשת השונים. אפשר גם לערוך סדנאות בבתים, בתשלום נפרד.
מחיר היופי: שעה וחצי - 279 שקל, שלוש שעות - 390 שקל, ארבע שעות - 590 שקל.
איך נרשמים: 1-700-700-345. לפרטים נוספים נסי באתר החברה.

 המקצועית: המכללה לקוסמטיקה רפואית
מה מציעים לך:
סדנת איפור הנמשכת ארבע שעות ומועברת על ידי דרור נתן, מאפר מקצועי ומנהל מגמת האיפור במכללה. את הסדנה אפשר לעשות גם באופן אישי וגם בקבוצה של עד חמש בנות.
איך זה עובד: מתאימים לך איפור לפי מבנה הפנים והעיניים, ועוזרים לך לבחור צבעים שבהם מומלץ לך להשתמש לפי גוון עורך, עינייך וצבעי בגדייך. כמו כן, ניתן דגש על טכניקת האיפור של הצללה, שמטרתה לטשטש או להדגיש אזורים מסוימים בפנים (אף, סנטר וכדומה) על ידי שימרים וגוונים שונים של מייק אפ.
איפה זה קורה: במכללה לקוסמטיקה רפואית, בחדר מקצועי מוקף מראות ובעל תאורה המיועדת לאיפור.
מחיר היופי: 500 שקל לארבע שעות.
איך נרשמים: המכללה לקוסמטיקה רפואית, ז'בוטינסקי 1 בית דימול, רמת גן 03-5757700 .

אין תמונה
m.a.c, קחי שתי חברות

 החדשנית: m.a.c
מה מציעים לך:
החברה יצאה לאחרונה בסדנה חדשה מהתנור, בפורמט שנקרא m.a.c technique. מדובר בסדנה בת שעה וחצי שיכולה להתבצע בסניפי הרשת, ביחס של מאפרת על כל שלוש נשים, או מחוץ לכותלי הסניף בקבוצות של עד 30 איש.
איך זה עובד: הסדנה עוסקת בנושאי איפור יומיומיים תוך מתן דגש על בחירה ושימוש נכון של מייק אפ, איפור עיניים, איפור שפתיים עמיד ומדויק, התמקצעות במברשות איפור וכן הלאה. הסדנה נחלקת לשניים: ב-45 הדקות הראשונות תיערך הדגמת עקרונות איפור על צוות המאפרות במקום, וב-45 דקות הנותרות את וחברותייך מתרגלות את החומר הנלמד תוך כדי הדרכה צמודה ואישית של חברות הצוות.
איפה זה קורה: בכל סניפי הרשת או מחוץ לחנות במקומות כמו אולמי כנסים, חדרי ישיבות במלון, מסעדות וכדומה, אך לא בבתים פרטיים.
מחיר היופי: 200 שקל, שמקנים לך גם מוצרים בשווי זה, לבחירתך מתוך כל מגוון המוצרים בחנות. סדנה חיצונית תעלה לך גם היא 200 שקלים, ותקנה לך זכות לרכישת מוצרים בשווי של 100 שקל.
איך נרשמים: צרי קשר עם הסניף הקרוב לביתך.

אין תמונה
מיכל אופיר, רעיון חביב למסיבת רווקות

 המודולרית: מיכל אופיר
מה מציעים לך:
אופיר, מאפרת, סטייליסטית איפור ומפתחת שיטת Maximum U להתאמת גווני ומרקמי איפור מנחה בעצמה כמה וכמה סדנאות: סדנת "אחת על אחת" מקיפה של כשלוש שעות (ימים א-ו'), סדנא קבוצתית המיועדת לכ-3-6 בנות הנמשכת כארבע שעות, וסדנת מסיבת רווקות המיועדת ל-7-15 בנות ויכולה להתקיים בפורמט קצר (כשעתיים) או ארוך יותר (ארבע שעות) וכוללת התאמה אישית קצרה לכל המשתתפות. את כל הסדנאות הקבוצתיות אפשר גם לקיים בערבים ובמוצ"ש בתיאום מראש.
איך זה עובד: מיכל היא עצמאית בתחומה ולא פועלת מטעם חברת איפור מסוימת, כך שאת מתבקשת להביא איתך את האיפור האישי שלך מהבית, במטרה לעזור לך להתנהל נכון יותר עם האמצעים שברשותך. בשלב הראשון תותאם לך מניפת צבעים שיצרה אופיר, בהתאם לצבעים החביבים עלייך והמחמיאים לך ביותר תוך התחשבות בצבע עורך, עינייך, אורח חייך וחשבון הבנק שלך. לאחר מכן תקבלי הכוונה והדרכה אישית – היא מדגימה, את מיישמת.
איפה זה קורה: הסדנה האישית מתקיימת בסטודיו של מיכל בתל אביב, הסדנאות הקבוצתיות יכולות להתקיים בכל מקום שמתאים לך, גם אם זה מחוץ לגבולות תל אביב.
מחיר היופי: ניתן לבחור בסדנה אישית "אחת על אחת"' סדנה אישית בזום, סדנה לשתי חברות או יותר.
מחיר הסדנאות החל מ-450₪. לברור על הסדנה המתאימה לכן ביותר תפנו למיכל אופיר 
איך נרשמים: מיכל אופיר – 054-4557803, 03-6023024.