פרסום ראשון: תפקיד המשחק הישראלי של שירה האס. השחקנית הישראלית שירה האס עושה חיל מעבר לים כבר תקופה ארוכה, בזכות התפקיד ב"המורדת" של נטפליקס, שהפך אותה לשם דבר. בסוף השנה שעברה רשמה האס הישג מרשים נוסף - כשלוהקה לתפקיד בסרט של מארוול, "קפטן אמריקה", בו תגלם את גיבורת העל סברה. אבל למרות ההצלחה בחו"ל, האס לא שוכחת מאיפה היא באה: כעת נודע ל-mako לראשונה כי השחקנית מצטרפת לקאסט של סדרת דרמה ישראלית - "טיפול לילי". 

ב"טיפול לילי", שתעלה בעתיד ל-yes, יככב השחקן יוסף סוויד בתפקיד הראשי - כפי שפורסם לראשונה ב-mako. הסדרה עוסקת בחייו של מטפל (סוויד)  שאיבד את אשתו ונאלץ לטפל בילדיו במהלך שעות היום, ועל כן הוא פוגש את מטופליו במהלך שעות הלילה. האס תגלם את אחת המטופלות שלו: לפי גורמים המעורים בפרטים, היא תיכנס לנעליה של גאונת מחשבים הסגורה בביתה, מנהלת את חייה בעולם הוירטואלי ומשוועת לקשר זוגי. בגלל הקשיים הללו, היא מגיעה לטיפול פסיכולוגי. 

בסדרה יככבו שמות גדולים נוספים - ביניהם לוסי איוב, תומר יוסף, יעקב דניאל זדה, ירון ברובינסקי, לנה פרייפלד ופיראס נאסר. כמו כן, תככב בסדרה גם רננה רז, שליהוקה ל"טיפול לילי" נחשף כאן ב-mako לראשונה. את הסדרה יצר וכתב רענן כספי ומביים גבריאל ביבליוביץ, ועל ההפקה אמונה דפנה דננברג, יחד עם חברת "שמונה הפקות" של בני מנשה ואבירם אברהם.