עכשיו, כשנטפליקס מאפשרת לכל גולש לגלות מהן הסדרות הפופולריות ביותר בשירות הסטרימינג באותו רגע, נעשה קל מאוד לזהות טרנדים טלוויזיונים. ואם צריך לאפיין את הסדרה המדוברת ביותר של הרגע, זו כנראה תהיה "האהבה היא עיוורת" (Love is Blind), ריאליטי דייטינג חדש.

התכנית עוסקת בשישה זוגות של משתתפים שיוצאים לסדרה של דייטים ובסופו של דבר צריכים להחליט האם הם מתארסים או לא - וכל זאת מבלי שמותר להם לראות אחד את השנייה לאורך כל התקופה, והם מתקשרים רק באמצעות דיבור. אלא שהמציאות כמובן הרבה פחות רומנטית מהריאליטי והרבה יותר מושפעת מהתערבות ההפקה, כפי שחושפת אחת המשתתפות - ג'סיקה באטן. זהירות, ספוילרים. 

באטן התארסה למאמן הכושר מארק קוואבס בסוף תקופת הדייטים העיוורים, שארכה כ-10 ימים. השניים שוחחו זה עם זו באמצעות תא בידוד מיוחד שאפשר להם לשמוע אחד את השנייה אך לא לראות או לגעת. לאחר שהתארסו נפגשו השניים במציאות וטסו לחופשה באתר נופש במקסיקו, יחד עם כל שאר הזוגות בתוכנית, שם הוכנסו לווילה. לאחר חודש, נתבקשו הזוגות לבחור האם להתחתן מול המצלמות, או להיפרד באופן רשמי. באטן וקוואבס החליטו אמנם להינשא והגיעו לחופה, אבל שם החליטה באטן לבטל את הכל ברגע האחרון, במה שנראה כמו צעד דרמטי ומשפיל במיוחד. 

כעת, מתברר שבנטפליקס הכריחו את באטן להגיע לחופה ולא אפשרו לה לעזוב את התוכנית למרות בקשותיה. "הייתי חייבת להישאר", אמרה באטן בראיון לאנטרטיימנט וויקלי, "היו לי שיחות על עזיבה אבל לא הרשו לי לעשות את זה. הכלבה שלי חלתה וכמעט מתה במהלך התוכנית, וגם היו דברים אחרים שקרו בחיים שלי. רציתי להיות בתוך זה 100 אחוז אבל בפועל לא הייתי, כי כל הזמן חשבתי על הכלב שלי. זה היה מאוד מתסכל כי ידעתי שמארק ואני לא נגיע לסוף".

באטן אף מודה שידעה שהיא לא מעוניינת להינשא לקוואבס כבר בשלב תכנון החתונה: "זו בהחלט הייתה מלחמה פסיכולוגית. זה היה סופר מלחיץ רק להיות בסיטואציה שבה את לא יכולה לעזוב ואת מתכננת חתונה תוך כדי כשאת יודעת איך היא תיגמר. אבל שנינו רצינו לשמור על חיוביות כי הייתה לנו מערכת יחסית חזקה. בהחלט הייתה בינינו אהבה, אבל לא הייתי מאוהבת בו לגמרי כך שתכנון החתונה היה מאוד מאוד קשה". 

מה שעוד מחשיד הוא שקוואבס לא היה היחיד שננטש מתחת לחופה: מתוך ששת הזוגות, רק זוג אחד נפרד במהלך השהייה בווילה ולא הגיע לשלב החתונה. כל שאר הזוגות שלא התחתנו נפרדו גם הם רגע לפני השבועה, מה שמעלה תהייה לפיה נטפליקס חייבה את כלל הזוגות להגיע  עד שלב החופה ורק אז להיפרד, בכדי לייצר דרמה. באטן לא התייחסה לכך ישירות, בעוד שיוצר הסדרה טען כי העובדה שזוג אחד אכן נפרד מעידה על כך שלכולם הייתה את האופציה לעשות את זה.