הסדרה בית הנייר תשוב לחיינו בעוד פחות מחודש ובהפקת הסדרה לא מפסיקים לספק לנו עוד ועוד פרטים מקדימים, כמו שאת המטבעה המלכותית של ספרד יחליפו לוקיישנים אקזוטיים מסביב לעולם ושחברי הכנופיה יפרצו לבית כלא על מנת לשחרר את ריו שנתפס על ידי המשטרה. אחרי שהתאהבנו בריו, טוקיו, ניירובי, דנוור, מוסקבה, הלסינקי, אוסלו ואפילו בברלין לפרקים, נודע לנו כעת כי לחבורת השודדים המפורסמת מצטרפים חברים חדשים וחדשים-ישנים ומה יהיו שמותיהם.

מוניקה גטמבידה (אסתר אסבו), שבשתי העונות הראשונות של הסדרה הייתה בת ערובה במטבעה המלכותית של ספרד והתאהבה באחד מחוטפיה, דנוור, תהיה בעונה הזאת שודדת מן המניין. היא זכתה לכינוי שטוקהולם, וזאת לא הפעם הראשונה בה גטמבידה מכונה כך. כבר בעונה הראשונה של הסדרה נטען כי היא סובלת מתסמונת שטוקהולם, תופעה שבה חטופים מפתחים אמפתיה והזדהות עם האידיאולוגיה והמעשים של חוטפיהם. בהזדמנות זאת, אנחנו שמחים לגלות שתפקידו של ארתורו, המאהב לשעבר של מוניקה ואביו הביולוגי של בנה, יקטן משמעותית בעונה הקרובה. שאר בני ובנות הערובה מהעונות הקודמות, ובהן אליסון פארקר ואהובתו של ברלין, אריאנדה, כלל לא יופיעו בעונה השלישית.

ראקל מוריליו (איציאר איטוניו), מפקחת המשטרה הנחושה שנלחמה בחבורת השודדים, עד שלבסוף התאהבה במוביל השוד, הפרופסור, וסייעה לו להימלט, תשלים בעונה הקרובה את המהפך ותהפוך לשודדת בעצמה, כפי שכבר גילינו בטריילר הקודם. בטיזר שפורסם בימים האחרונים התגלה כי שמה בחבורת השודדים יהיה ליסבון. מי שתכנס לנעלי מפקחת המשטרה היא דמות חדשה בשם אליסיה סיירה, שאותה תגלם הזמרת והשחקנית הספרדיה נג'ווה נימרי (סקס ולוסיה, בפנים).

View this post on Instagram

LISBOA.Uri horren izena eroango dau Ralelek aurrerantzean (argiaren uria, antzineko Lisboa, "Fado"en lurriña daroana) /LISBOA. El nombre que lleva Raquel en adelante (ciudad de la luz, antigua Lisboa que lleva perfume de fados) #lisboa #lisbon @lacasadepapel @vancouvermedia_ @netflixes #raquelmurillo #LaCasadePapel

A post shared by Itziar Ituño (OFIZIAL) (@itziarituno) on

בטיזרים מופיעות גם דמויות חדשות שיצטרפו אל חבורת השודדים. פלרמו, שאותו יגלם השחקן הארגנטינאי המצליח רודריגו דה לה סרנה, שזכה בעבר להכרה בינלאומית ולשבחים רבים על הופעתו בסרט דרום אמריקה באופנוע. שחקני חיזוק נוספים הם בוגוטה שיגולם על ידי הקומיקאי חוביק קאוצ'וקריאן ומרסיי שיגולם על ידי לוקה פרוס (עץ הדם).