אנחנו מקווים שפיניתם לעצמכם מספיק זמן לקיץ הקרוב כי העונה השלישית של בית הנייר כבר ממש מעבר לפינה (19.7 בנטפליקס) והקריז על הבינג' מעולם לא היה כה גדול. אחרי טיזר קצר שלא סיפק יותר מדי פרטים, היום חשפו בנטפליקס את הטריילר המלא והרשמי לעונה החדשה, שמספק פרטים מלאים על מה שצפוי לנו. אחרי שאת העונה השנייה הם סיימו ובכיסם סכום דמיוני של מיליארד יורו אותו הדפיסו (לא גנבו!) במטבעה המלכותית של ספרד - חבורת הנוכלים ובראשם הפרופסור מנסים להתחיל את חייהם מחדש. 

הטריילר בן השתי דקות וחצי מתחיל כאשר הפרופסור (אלברו מורטה, האיש והצ'ארם) מלווה את החברים בספינה קטנה אל מים בינלאומיים ומספר להם שמעכשיו כל מה שנותר להם הוא בסך הכל המשימה הקשה ביותר - לשרוד בלי להיתפס. טוקיו (אורסולה קורברו) מובילה את הטריילר כשלראשה כתספורת פיקסי קצרה וסקסית (מה שנקרא לוק נטלי פורטמן למתקדמים), והיא נראית מבלה את החופש על אי מבודד וסקסי יחד עם בן זוגה ריו (מיגל הראן). השניים נהנים מהחיים עד שכוחות חמושים, שזהותם לא ידועה, סוגרים עליהם ותופסים את ריו. טוקיו, שהצליחה לחמוק, יוצרת קשר עם הפרופסור ומספרת לו שריו נלכד. גם כדי להציל אותו וגם כדי למנוע ממנו להפיל את כולם, הם יוצאים למשימה חדשה ומורכבת לא פחות - לשחרר את ריו. בשביל זה מחליטה החבורה הותיקה (והמצטרפים החדשים) לעורר מהומה כמותה עדיין לא נראתה בספרד במטרה לייצר הסחת דעת.

הכותרת של העונה השלישית היא "הפעם זה לא הכסף - זו המשפחה", ומכך ניתן ללמוד שאנחנו צפויים לעונה שתנסה לא רק להשאיר אותנו ישובים במתח על קצה הכיסא - אלא גם לרגש. מה שבטוח, עם ההצלחה האדירה של הסדרה מסביב לעולם, את הפקת העונה השלישית הניעו עם תקציבים גדולים בהרבה, כפי שניתן לראות בלוקיישנים הרבים והאקזוטיים בטריילר, דוגמת המפגש של טוקיו והפרופסור בתאילנד, הטירה הענקית על אי נטוש שאולי תהפוך למקום המסתור שלהם, האנגר ענק, וגם כל מיני פרופס צנועים כמו מטוסים פרטיים וטנקים. ואם באביזרים עסקינן - הסירו דאגה מליבכם, הסרבלים האדומים ומסכות הדאלי המשופמות הולכות לחזור גם בעונה הקרובה, כך שאתם יכולים למחזר אפילו את התחפושת שקניתם בפורים גם בחג הבא. 

בית הנייר 3 תשודר בנטפליקס החל מה-19 ביולי