יוצרת "המורדים", כריס מורנה, חשפה בסוף השבוע האחרון כי הייתה קורבן להתעללות בגיל צעיר במיוחד. לפי מורנה, אותה התעללות קרתה כאשר הייתה בת 5, והיא אמנם לא משתפת מה בדיוק קרה - אבל כן משתפת בכמה פרטים אודות החוויה הקשה.

מורנה התארחה בתוכנית אירוח ארגנטינאית יחד עם פאנל שלם של נשים (בתכנית הראשונה שצולמה באולפן לאחר שכל הקודמות צולמו דרך הזום), שנשאלו בשלב מסוים על ידי המנחה סנטיאגו דל מורו האם הן אי פעם חוו התעללות. "התעללות מגדרית נחשבת? בטח כן", שאלה מורנה בקול רם להפתעתם של הנוכחים. "לא יודעת אם להמשיך לשאול שאלות, או שאתה כבר מבין הכל", המשיכה, "ואני יכולה לומר לך רק את זה: יש מעט מאוד נשים שלא חוו התעללות. מעט מאוד. ובטוח שיש גם הרבה גברים, בגלל שלפעמים אנשים שוכחים שלהתעללות אין מין. וככה הגעתי לשם".

כשהעיתונאי אנדי קוסנצוף שאל אותה על התקרית הספציפית שחוותה, מורנה הסכימה לחלוק כמה פרטים נוספים: "זה היה מאוד קשה, במיוחד כשאת בת 5. והגעתי מאז רחוק מאוד. אני חושבת שבגלל זה הקדשתי את עצמי לילדים ולאנשים צעירים, כדי לנסות ולהציל כמה שיותר מהם וכמה שאני רק יכולה. מעולם לא חשפתי את זה בעבר", הודתה מורנה ואז התחננה בפני המנחה - "אל תשאל אותי יותר שאלות. זה היה לפני המון שנים ואני מחלימה מזה רק עכשיו, אתה מאמין לזה? בנקודה הזו של חיי, זה מטורף". 

מורנה התחילה את דרכה בתעשייה שלה בתור דוגמנית צעירה לחברת הג'ינסים "Lee" ומשם המשיכה לתפקידי משחק רבים בסדרות וסרטי קולנוע ארגניטינאיים, ואף הפכה בשלב מסוים גם למגישת טלוויזיה. לאחר שפנתה לתחום ההפקה, מורנה הייתה אחראית לכמה מהטלנובלות הפופלריות ביותר של העשורים האחרונים, בהן "המורדים", "קטנטנות", "כמעט מלאכים" ו"פלורסיינטה". 

לאורך השנים, צפה ביקורת על החפצת נערים ונערות והפיכתם לסמלי מין בסדרות של מורנה. בתחילת השנה העלתה מורנה סרטון נוסטלגי מ"המורדים" בו מיה קולוצ'י, בגילומה של לואיסנה לופילטו, מובילה הופעת ריקוד מול בית הספר כולו, הופעה שהפכה למופע סטרפטיז והותירה אותה בחזייה ותחתונים בלבד. לופילטו הייתה בת 15 בזמן צילומי הפרק, ורבים מהעוקבים של מורנה כעסו על העלאת אותו סרטון מחדש. תוך זמן קצר, מורנה הסירה את אותו סרטון מדובר.