ההכנות לקראת השקת שירות הסטרימינג של דיסני פלוס בחודש הבא נמשכות במרץ, וכך גם מערכת יחסי הציבור המשומנת. אחת הסדרות הצפויות להיכלל בשירות היא ריבוט, או החייאה, לסדרת הילדים הפופולרית של דיסני, "ליזי מגוויר" בכיכובה של הילארי דאף. הסדרה אמנם צפויה לעלות לשירות רק במהלך השנה הבאה, אבל הצילומים בעיצומם.

כהוכחה לכך צייצה דאף תמונה ראשונה מתוך הסט, אשר חושפת אותה בדמותה של מקגוויר כאשר היא בוגרת. מעריצים רבים כמובן התלהבו מאוד, אבל הייתה זו תגובה אחת במיוחד שגרמה לרבים תחושות קריפיות ומצמררות, ועימתה אותם עם העובדה שגיבורת הילדות שלהם כבר לא כל כך תמימה.

ארוסה של דאף, מתי'ו קומה, הגיב לתמונה מתוך הסט וכתב - "אוח, אני לא יכול לחכות למשחק התפקידים", כשהכוונה היא למשחק תפקידים במיטה. ההעמדה של מקגוויר בהקשר מיני כזה, למרות שהיא אמורה לשחק את הדמות הבוגרת, גרמה חלחלה בקרב מעריצים רבים, שמיהרו להביע תרעומת על כך.

View this post on Instagram

Alpaca your bags! #LizzieMcGuire, an original series coming soon to #DisneyPlus, is heading to the Big Apple for the next chapter in Lizzie’s story. Check out this exclusive photo from the first day of production.

A post shared by Disney+ (@disneyplus) on

בין התגובות: "תמחק את זה!", "הרסת לי את זיכרונות הילדות!", "הילדות שלי גם נהרסה וגם השתפרה בעקבות התגובה הזו", "אתה תהיה גורדו או אית'ן?", "ליזי נהיית קינקית", "תבטלו את התכנית, אנחנו לא מוכנים שליזי תתבגר!", "העונה החדשה תהיה לגילאי 18+?". יש גם כאלה שפשוט הסתפקו בבדיחה פנימית מהסדרה – "שיר לי, פאולו".

לא הרבה ידוע על הריבוט, מלבד העובדה שליזי מקגוויר כבר בת 30, גרה בניו יורק ועובדת כמעצבת פנים. באחת התמונות מהסט נושאת דאף על כתפיה בובה של אלפקה, ובציוץ הבהירה ששמה הוא הנרי.