כנס D23 של אולפני וולט דיסני שנערך בסוף השבוע האחרון הביא איתו בשורות מלהיבות, קיט הרינגטון הולך להצטרף לקאסט הנצחיים ושוחררו טריילרים לסרטים חדשים. אבל הבשורה המרגשת ביותר היא ללא ספק חזרתה של ליזי מקגוויר.

במהלך הכנס חשפה הילארי דאף שגילמה את ליזי בסדרה מראשית שנות האלפיים, את חזרתה לתפקיד. בסדרת ההמשך, ליזי תחייה חיים מושלמים של אישה בת 30, עם עבודת החלומות וגבר החלומות. למרות שנשמע שהולך לה לא רע, ליזי עדיין מתמודדת עם הגרסה המצוירת שלה מגיל 13 בתוך ראשה. הסדרה תעלה ב-12 בנובמבר לשירות הסטרימינג של דיסני +.

אנחנו לא רוצים להרוס את השמחה, אבל נגלה שבהתחלה דאף התנגדה לצילום סדרת ההמשך. נינה ברגייל, אחת מכותבות הסדרה המקורית, חשפה כי בעבר אולפני דיסני תכננו סדרת המשך ללא דאף, מאחר והכוכבת "לא רצתה לחזור".

ברגייל פרסמה שרשור בטוויטר, בו הבהירה שהיא לא מעורבת בסדרת ההמשך של ליזי. ברגייל טענה שמפיק הסדרה המקורית, סטאן רוגאו, פנה אליה בעבר בקשר לחידוש. "הילארי אמרה שהיא לא רוצה לחזור לליזי, אז עבדנו על סדרת המשך שתהיה סדרת תיכון כללית", כתבה ברגייל. היא הוסיפה כי במקביל ביקשו ממנה להפיק סרט לערוץ אחר שבבעלות אולפני דיסני.

הכל השתנה כשדאף התראיינה לאתר באזפיד בשנת 2018, והביעה רצון לחזור ולשחק את ליזי. "בכנות, הרעיון לחזור לתפקיד של ליזי נשמע נוראי לפני שנתיים כשכולם התחילו לעשות ריבוטים", היא אמרה. "אבל אי אפשר לדעת, אני אוהבת את ליזי מקגוויר ויכול להיות כיף לראות איפה היא היום". ברגע שהראיון התפרסם, ברגייל עצרה את עבודתה על הסרט ורוגאו חתם על חוזה עם דיסני.

"עצרנו את העבודה על הסרט, כי ברור שנרצה את הילארי כליזי! אמרו לי לחכות עד שהעסקה תחתם", כתבה ברגייל. "חיכיתי, חיכיתי, ואז אמרו לי שאני לא הולכת להיות מעורבת". ברגייל הוסיפה שהייתה לה "הזכות לכתוב" בסדרה המקורית, והודתה שהיא עצובה לא להיות מעורבת בחידוש.

בדצמבר האחרון, דאף הודתה בראיון לET שהיא מקיימת "שיחות" לחזרתה לתפקיד, אך לא אישרה שום דבר נוסף. "אני אוהבת אותה כל כך", אמרה בראיון. "אני חושבת שהיא הייתה כל כך משמעותית לנערות בתקופה חשובה של חייהן. אם היא יכולה לחזור ולהיות חשובה להן בגיל הזה, זה יהיה מדהים".