העיתונאית גאולה אבן-סער, שמגישה בימים אלה את מהדורת אחר הצהריים "ערב ערב" בכאן 11, תגיש את מהדורת החדשות של הערוץ בימי שישי בערב, שתיקרא "השבוע עם גאולה". אבן-סער היא רעייתו של שר המשפטים גדעון סער, ובעבר היא אף יצאה לחופשה ללא תשלום מהתאגיד, במהלך קמפיין הבחירות של בן זוגה.

בתפקידה החדש, אבן-סער תחליף את המגיש הנוכחי של "השבוע", ירון דקל, שעוזב את כאן 11 לטובת שליחות בקנדה מטעם הסוכנות היהודית. נכון לשלב זה, לא ברור כיצד אבן-סער תתמודד עם הגשת נושאים אקטואליים הקשורים לבן זוגה, שכן בעבר הוחלט שהיא לא תעסוק בסוגיות שנוגעות לו.

במקביל, בערוץ מחדשים גם את רצועת האקטואליה שלהם במוצאי שבת, ואת התוכנית "הכל פוליטי", המשודרת מדי שבת לפני המהדורה המרכזית, יגישו מעתה הכתבת בכנסת יערה ספירא וסולימאן מסוודה, הכתב לענייני ירושלים והפוליטיקה הערבית. עקיבא נוביק, מגיש הפודקאסט "עוד יום", יזכה לפינה משלו בתוכנית - שהוגשה עד לאחרונה על ידי אסף ליברמן.

ביוני הודיעה מגישת המהדורה המרכזית של כאן 11, דוריה למפל, על עזיבתה לאחר שנתיים וחצי בתפקיד. למפל שידרה את המהדורה האחרונה שלה בסוף אוגוסט, ועדיין לא נמצאה לה מחליפה.