אחרי כשנתיים וחצי בתפקיד, העיתונאית והמגישה דוריה למפל הודיעה על פרישתה מתפקידה ב"חדשות הערב", מהדורת החדשות המרכזית של כאן 11. לפני שהגיעה לתאגיד השידור הציבורי, הייתה למפל מזוהה עם "חדשות הלילה" ששודרה בערוץ 2 ועברה בהמשך לרשת. מיזוג ערוץ עשר ורשת הוביל להחלטה לבטל את התוכנית המדוברת, עקב צמצום המקום בלוח השידורים.

בהודעה על עזיבתה, אמרה למפל כי "זו היתה תקופה מעניינת ומאתגרת עבורי. אני רוצה להודות למנהליי ולעובדים הנהדרים בחטיבת החדשות: עמיתים לעבודה וחברים של ממש - מסורים, חרוצים ומיוחדים - אני שמחה שהיתה לי הזדמנות לעבוד לצדכם ומצפה להמשך". 

מנהל חטיבת החדשות ברוך שי מסר: "דוריה היא ממגישות החדשות הטובות בישראל, אשת מקצוע מהמעלה הראשונה. קיבלנו בצער את החלטתה. מבקשים להודות לה על עבודה נהדרת, ועל עשייתה ותרומתה לחטיבת החדשות". 

למפל החלה את הקריירה העיתונאית שלה לפני 15 שנה, כשבמרץ 2006 מונתה לתפקיד עורכת בדסק החדשות של אתר וואלה. בהמשך, היא קודמה לתפקיד עורכת בערוץ הסלבס באותו אתר, וב-2009 אף מונתה לתפקיד סגנית ראש מחלקת החדשות. ב-2010, הצטרפה למפל למערכת "חדשות מקומיות" ושימשה מגישה ועורכת של מהדורת המרכז. כשנה לאחר מכן היא הצטרפה לחדשות 2 להגשת מבזקים. למפל הגישה את "החדשות הלילה" החל מ-2013 לצד ליאור פרידמן, עד ששם התוכנית שונה ל"התוכנית הלילה" כשלוש שנים לאחר מכן. עם מיזוג ערוץ עשר ורשת, כאמור, התוכנית ירדה מהאוויר.