בתקופה של חודש ויומיים, "ברידג'רטון" הצליחה להפוך לאחת היצירות הטלוויזיוניות המדוברות ביותר שנראו על המסך. בעזרת מפיקת העל שונדה ריימס שמכירה לעומק את תאוות הקהל, הפלטפורמה של נטפליקס ושחקנים ראשיים נאים ומסקרנים למדי, הסדרה הפכה ללהיט ענק - וכעת, גם שברה שיא מכובד במיוחד: עם 82 מיליון צפיות מאז עלייתה למסך, היא הפכה לסדרה הכי נצפית של נטפליקס אי פעם. אבל התככים של בני החברה הגבוהה הם לא הדבר היחיד שהפך את "ברידג'רטון" לשיאנית - וכמות הצפיות הבלתי נתפסת הזו מוכיחה שוב את העובדה שתמיד ידענו: סקס מוכר.

מי מכם שכבר בלע בשקיקה את עונתה הראשונה של "ברידג'רטון", יודע שאיפשהו בפרק החמישי הסדרה מקבלת תפנית ארוטית (ויש לומר, מפתיעה למדי). דפני התמימה שלא זכתה לשמוע מאמה יחסי אישות מהם, נחשפת לעולם המין על כל נפלאותיו בזכות סיימון, מושא תשוקתה. לראשונה היא זוכה לתת שם לתחושה שליוותה אותה מהרגע בו פגשה את הדוכס (היום נהוג לקרוא לזה חרמנות), והשניים, כידוע, מתחתנים ומבלים פרקי זמן בלתי מבוטלים בחדר המיטות, בסצנות לוהטות במיוחד.

סצנות הסקס ההן נראות לצופה טבעיות ונטולות מאמץ לחלוטין, כמתבקש - אבל כעת, השחקנית פיבי דינבור שמגלמת את דמותה של דפני, חושפת כי צילום אותן סצנות היה אתגר של ממש. בראיון למגזין Glamour אמרה השחקנית כי "עשינו את הסצנות האינטימיות כמו פעלולנים - היו בינינו כדורי יוגה וכל מיני דברים שלעולם לא יגרמו לך להרגיש חשופה בכל צורה שהיא. הייתי עושה כל כך הרבה חזרות עם רגה (ז'אן פייג', שגילם את סיימון. שג"מ) ככה ששנינו ידענו מה אנחנו עושים". בסצנות המשותפות עם פייג' דינבור כאמור הייתה כבר מתורגלת, אבל הסצנה שהייתה הכי קשה לצילום עבורה הייתה דווקא סצנת האוננות הזכורה של דפני.

"לבד, זה משהו אחר. הוראות הבמה הן מאוד ספציפיות: את צריכה לחוות אורגזמה. זה דבר שקשה לעשות עליו חזרות, מה שאומר שאת לא. את פשוט עושה את זה". לדברי השחקנית, מה שעזר לה לעבור את המשוכה הזו היה נוכחותה של "רכזת האינטימיות" של הסדרה. בדומה לקירה נייטלי, שחשפה לאחרונה כי היא לא מוכנה לצלם סצנות סקס בעבור במאים גברים, גם דינבור הודתה כי היא הרגישה יותר בנוח לצלם את סצנת האוננות ללא נקודת המבט הגברית. "אם לא הייתה לנו רכזת אינטימיות - הבמאי שלנו, שהיה גבר, היה ניגש אלי ואומר לי מה לעשות. זה היה יכול להיות מביך. הרגשתי כל כך בטוחה לדעת שהיא שם, אז עם משהו היה לא בסדר או שהבמאי רצה משהו אחר הייתי יכולה לדבר איתה קודם. אני חושבת שזו הייתה יכולה להיות חוויה מאוד קשה אם היא לא הייתה שם, אף אחת לא רוצה שגבר יגיד לה להגיע לאורגזמה".

ואכן, צילום סצנות אינטימיות זה אף פעם לא דבר פשוט - וזה עוד יותר מסובך כשהמיטות עליהן הכל קורה הן מיטות כל כך יקרות כמו אלה ב"ברידג'רטון". המפיקה בפועל של הסדרה, ג'ולי אן רובינסון, סיפרה לאחרונה בראיון כי על מנת לא לפגוע בריהוט היקר, הוצבו מוניטורים בסצנות הסקס בסדרה שתפקידם לוודא שהכל נשאר במקום. "כשמגיעים לבתים כאלה, אסור להזיז את המיטה, אסור להזיז את הציורים, צריך להיות עדינים עם הרהיטים. אז בחדרו של הדוכס, שהיה בטירת הווארד, (השחקנים) בילו הרבה זמן על המיטה - והיו מוניטורים בזמן צילום סצנות הסקס, והם לא עזבו". 

המפיקה המשיכה וסיפרה כי "הרעיון של סט סגור הוא לגמרי קדוש, אבל בשביל המוניטורים האלה - העבודה שלהם קדושה להם. אז הם היו בסצנות איתנו. היינו מצלמים סצנות סקס והם היו אומרים, 'אתם יכולים להיות עדינים עם המיטה? תהיו עדינים עם המיטה'". "ברידג'רטון", רק נזכיר, חודשה לעונה שניה שהפקתה תחל באביב הקרוב, אבל היא תסיר את הפוקוס מהזוג הצמוד - ותכוון את הזרקור על אנתוני ברידג'רטון.