כבר חשבנו שראינו הכל, ואז הגיע הרגע בו כוכבת הילדים עינת מדני, הלא היא "נתי הגעתי הופעתי", נתקפה צירים בשידור חי ב"פאולה וליאון". בשלב הזה כבר באמת חשבנו שאי אפשר להפתיע אותנו, אבל מדני חזרה לאולפן, יחד עם בנה הטרי, וערכה לו ברית מילה באולפן בו הוא כמעט יצא לאוויר העולם. התוצאה: רגע נדיר טלוויזיונית, ומרגש במיוחד.

במהלך ראיון שנערך איתה ביום שלישי שעבר, מדני - שהגיעה כשהיא בחודש התשיעי להריונה - דיווחה כי היא חווה צירים. ההודעה של כוכבת הילדים גרמה להתרגשות גדולה באולפן: ליאון דאג שכל הנוכחים יבינו מה קורה, פאולה מיהרה להביא למדני מים ולילי פרלמן, האחות הראשית של שירותי בריאות "כללית" שבמקרה נכחה באולפן גם היא, ניסתה להרגיע את הרוחות ולשמור על קור רוח. 

במהלך היציאה לפרסומות של התכנית מדני פונתה לבית החולים, ובהמשך בישרה כי הביאה לעולם את בנה. הבוקר, שבוע אחרי האירוע המרגש, מדני חזרה לאולפן של "פאולה וליאון" וערכה לבנה את הברית המדוברת. מדני הגיעה לאולפן יחד עם בן זוגה, מנכל" "מיני ישראל" אייל מדני, והשניים סיפרו לפאולה וליאון על הלידה המורכבת שעברו, שארכה כ-36 שעות. 

"אני מרגישה מעולה", מדני סיפרה, "מיום ליום יותר טוב, כשהייתי בבית יולדות אייל שאל אותי מה אני הכי רוצה לעשות ואמרתי שלהיות אתכם באולפן". הברית של הבן הטרי נערכה באולפן סמוך לזה של "פאולה וליאון", שקושט לכבוד האירוע והכיל כמה חברים ובני משפחה. מי שעוד הצטרף לאירוע הוא ננסי ברנדס, חבר קרוב של המשפחה, שסיפר: "פעם ראשונה שאני מופיע בברית ולא מקבל גרוש".  

אגב, במהלך השידור בו מדני נתקפה צירים, פאולה הציעה כבדיחה ש"אולי יקראו לילדה פאולה וליאון", אולם ליאון טען כי "זה לא שם טוב". פאולה, כך מתברר, ממש לא הייתה רחוקה מהמציאות. במהלך הברית בישר הרב שערך את הטקס כי שמו של הבן הטרי הוא גל ליאון - מה שהשאיר את המנחה מופתע ונרגש מהמחווה המיוחדת.