כל ראיון בתוכנית הבוקר פאולה וליאון רוזנברג הוא חוויה, אבל במקרה של עינת מדני מדובר גם באחד מהרגעים המשמעותיים ביותר בחיים. מדני, כוכבת ילדים שמוכרת יותר בשם הבמה "נתי הגעתי הופעתי", הגיעה הבוקר לתכנית כדי לדבר על הקריירה שלה, על המכשולים האישיים שעברה בדרך אליה, ועל התמודדותה כאמנית ובדרנית בימי הקורונה. ואז, בלי שום הכנה מוקדמת - מדני, שנמצאת בסוף החודש התשיעי להריונה, דיווחה כי היא חווה צירים.

בצירוף מקרים, בשלב זה של התוכנית ראיינו ליאון ופאולה את לילי פרלמן, האחות הראשית של שירותי בריאות "כללית", באייטם שהוקדש ליום האחיות והאחים הבינלאומי. השיחה עם פרלמן, שעסקה בהצדעה לצוותי הרפואה גם בימים שאינם ימי מגפה עולמית, בדיוק נגמרה כשליאון הבחין במדני שישבה לצדו ובצירים שהיא חווה. 

בשלב הזה, ליאון קרא "יש צירים! יש צירים באולפן! אחות!" וניסה לוודא שפרלמן לא תצא מהאולפן מבלי לסייע למדני. מדני אישרה שהיא אכן חווה צירים, ולצד כל הצעקות הנרגשות באולפן, הראתה כמה היא בעצמה הופתעה והתרגשה מהרגע. פרלמן ניסתה לשמור על רוגע באולפן (ואף אמרה "בלי לחץ, פאולה"), ושאלה את מדני איזו לידה זו שלה וכל כמה זמן היא חווה ציר, אבל כוכבת הילדים כבר לא הייתה במצב שאיפשר לה לענות לשאלות. 

פאולה נתנה למדני לשתות מכוס המים שלה (אחרי הבטחה שלא נגעה בה), ליוותה אותה מחוץ לאולפן, איחלה לה "בהצלחה", והתכנית יצאה לפרסומות. אחרי כמה דקות, כ"שפאולה וליאון" חזרה לשידור, המנחים עדכנו כי נתי פונתה לבית החולים, והביעו תקווה כי היא אכן בתהליכי לידה בעודם מדברים. "אולי יקראו לילדה פאולה וליאון", פאולה הציעה, אולם ליאון טען כי "זה לא שם טוב". ליאון הוסיף גם "שהיה בשעה טובה, לידה שלישית שלה, נקווה שזה יקרה" - ואנחנו נשארנו עם רגע טלוויזיוני שיהיה קשה לשכוח.