כוכב שובר שורות, ארון פול, נרגש מאוד לקראת עליית הסרט אל קמינו: שובר שורות הסרט שממשיך את אירועי הסדרה. עושה רושם שהסיבה שפול נרגש כל כך טמונה בעובדה שכעת הוא יכול לשחרר את מחסום הפה ולהודות שקיים כזה סרט בכלל, אחרי חודשים רבים של שמירה על סודיות.

"המרצע יצא מן השק", כתב פול בחשבון הטוויטר שלו, "והשק כבר נמצא בתנועה". פול אף צירף לציוץ שלו קטע מתוך שובר שורות וכתב - "הנה סצנה שתכין אתכם לאט לאט לקראת הסרט". הדבר ההגיוני לעשות הוא דווקא לצפות בפרק האחרון בסדרה כדי להיזכר איך דמותו ג'סי סיימה אותה - במנוסה מכנופיית הנאצים שהכריחה אותו לבשל עבורם קריסטל מת'.

אלא שפול דווקא בחר בסצנה מהפרק השביעי בעונה השלישית של הסדרה, בה ג'סי שוכב במיטת בית חולים לאחר שהותקף על ידי האנק, גיסו של וולטר וסוכן ה-DEA, שהיה רגעים ספורים מלפצח את תיק הקריסטל מת' הכחול ולמצוא את הקרוואן. ג'סי בשלב הזה בסדרה איבד את חברתו ג'יין, לא הצליח למכור לגאס את המת' שלו ואף ניסה להיגמל מהתמכרותו לסמים. כשוולט מופיע לצדו בבית החולים ומנסה לגרום לו לחזור לבשל עבורו, ג'סי מאבד את זה.

"אני לא מסרב לכסף, אני מסרב לך", הוא צועק על וולט, "אני לא רוצה שום קשר איתך. מאז שפגשתי אותך איבדתי הכל, אין לי כלום ואף אחד. אמרת שהמת' שלי נחות ושהבישולים שלי הם זבל, למה שתרצה אותי?". וולט בתגובה עוזב את החדר ועונה לו - "המת' שלך טוב, ג'סי, בדיוק כמו שלי".

זו סצנה שמראה את ג'סי בנקודת שפל בחיים, ומאשרת את העובדה שהוא מסוגל לבשל קריסטל מת' בדיוק כמו מורו ורובו וולטר וויט, ולכן כנראה בחר בה פול כדי להכין את הצופים לכך שדמותו נמצאת במצב די דומה. "אני חושב שהמעריצים יהיו מרוצים", אמר פול בראיון, "זה חלק נוסף משובר שורות שלא ידעתי שאני רוצה, אבל עכשיו אני מאושר ממנו".