חשבנו שהרגע הזה לא יגיע אף פעם, אבל צילומי הסרט של שובר שורות הסתיימו ובקרוב נזכה לראות אותו בנטפליקס. אל קמינו: שובר שורות - הסרט, יגלה לנו מה קרה אחרי שהסדרה נגמרה ויענה על הרבה שאלות שמעסיקות אותנו מאז.

ב-2013, פרק הסיום של שובר שורות הותיר אותנו ללא מילים. ג'סי פינקמן (ארון פול), שהיה שבוי ואולץ להכין קריסטל מת', בורח בעזרתו של וולטר ווייט (בריאן קרנסטון) אל עבר החופש. בטריילר ששוחרר הלילה ניתן לראות את סקיני פיט, חברו הוותיק של ג'סי, בחדר חקירות. כשפיט נשאל היכן ג'סי הוא עונה: "אין לי מושג איפה הוא ולאן הוא הולך". " גם אם הייתי יודע לא הייתי מגלה לכם", הוא ממשיך. "כמו כולם, גם אני צפיתי בחדשות וראיתי את הכלוב הקטן שהוא היה כלוא בו. שמעתי על מה שעשו לו כדי לוודא שימשיך לבשל. מצטער, אין סיכוי שאני עוזר לכם להחזיר את ג'סי פינקמן לכלוב".

שובר שורות הסרט יגיע מהר משחשבנו, וכבר ב-11 באוקטובר יהיה זמין לצפייה בנטפליקס, פחות משנה אחרי שהכריזו לראשונה על הפקתו. את הסרט כתב וביים וינס גיליגן, היוצר של הסדרה המקורית, ועל שלא פורסמו פרטים רבים מעלילתו של אל קמינו, אנחנו יודעים שפול ישתתף בסרט, ושהשתתפותו של קרנסטון מוטלת בספק. קרנסטון אישר בעבר שמתקיימת עבודה על הסרט, אך לא אישר את מעורבותו.