חואקין "אל צ'אפו" גוזמן יזכה בקרב לראות את בת הזוג שלו על בסיס שבועי, וזאת למרות שברון הסמים הידוע לשמצה כלוא כעת בבית סוהר שמור ביותר בארצות הברית. לא, הוא לא זכה לזכויות-יתר בעקבות מעמדו (פליסטי הופמן, לא שכחנו שהיית כלואה לרבע שעה בערך ועוד זכית לביקור מיקירייך), והמפגש יקרה על גבי מסך הטלוויזיה. אמה קורונל איספורו, בת זוגו של גוזמן, נמצאת בימים אלה במשא ומתן להצטרף לתוכנית "Cartel Crew" בערוץ VH1 האמריקאי.

לפי אתר TMZ, אמה טסה לאחרונה למיאמי וניהלה סבב של פגישות כדי לדון בהצטרפותה לתוכנית הריאליטי, שהיא חלק מקאדר תוכניות בידור ולייף-סטייל שמשודרות בערוץ המוזיקה לשעבר. בין היתר, היא נפגשה עם חבר הקאסט של התוכנית, מייקל בלנקו - בנה הצעיר של סנדקית הקוקאין גריזלדה בלנקו - והשניים צולמו כשהם על סיפונה של יאכטה. לפי הדיווחים באתרי הבידור, מייקל ושותפתו מרי ניסו לשכנע את אמה להצטרף אליה לעונה השנייה של התוכנית, שמשודרת בימים אלה. "Cartel Crew" היא תוכנית דוקו-ריאליטי בסגנון "ג'רזי שור" או מותג "עקרות בית אמיתיות", שעוקבת אחר חייהם הזוהרים של קרובי משפחה ובני החוגים החברתיים המשיקים לקרטלי הסמים והפשע, שמתגוררים כולם בעיר מיאמי ובסביבתה.

מקורות מוסרים שכבר יש עסקה על השולחן וכל שנותר הוא להשיג את חתימתה של אמה ולהתחיל את הצילומים בהקדם האפשרי. על אמה, כידוע, נאסר לבקר את בן זוגה, אשר מרצה עונש של 30 שנות מאסר במתקן כליאה סגור תחת אבטחה מקסימלית בקולורדו שבארה"ב (אליה הוסגר על ידי מקסיקו לפני כשנתיים) עקב ניהולו של קרטל הסמים  הגדול שבמדינת סינלואה במקסיקו. גוזמן כונה לתקופה מסוימת "מלך הסמים" של מקסיקו, ונמלט כבר פעמיים מבתי כלא שונים שאסרו אותו.

את הדיווח הסנסציוני הזה יש לקחת בערבון מוגבל, כיוון שגם אם תצטרף לתוכנית, עדיין לא ברור כמה אמה - אזרחית ארצות הברית ומלכת יופי לשעבר - תהיה פתוחה אמה לגבי חייה, בתור חברה באחת ממשפחות הפשע המאיימות ביותר בעולם. אמה עצמה נמצאת עדיין תחת חקירה פדרלית, ומעצרו של בנו של גוזמן, אובידיו, הוכיח שהמשפחה עדיין פעילה כבדה במקסיקו.