ההגעה של וירוס הקורונה לארצות הברית כנראה תיאלץ לזמן עוד לא מעט שיתופי פעולה בין מפורסמים לתיאוריות קונספירציה. אחרי כוכב "בלש אמיתי" וודי הרלסון שהדהד תיאוריה לפיה הדור החמישי של רשת הסלולר הוא הסיבה לנגיף, הגיע תורה של רוזאן בר, אישה שכבר ידעה שערורייה או שתיים. בר התארחה בתוכנית האירוח ביוטיוב של הקומיקאי נורם מקדונלד (מי שגם סייע בכתיבה עונת החידוש של הסיטקום שלה, כשעוד נקרא "רוזאן"), והציגה בו את משנתה בנוגע למשבר העולמי.

"אני חושבת שהם פשוט מנסים להיפטר מכל הדור שלי", הסבירה רוזאן, "הנשים של דור הבומרים שהן, אתה יודעת, אלמנות. הן ירשו את כל הכסף, אז הם (הממשלה, tvbee) חייבים ללכת למקום שהכסף נמצא בו ולמצוא דרך לגזול אותו מאנשים". מקדונלד המשועשע ניסה להסתיר את המבוכה ולא להעתמק יותר מדי בתיאוריה של הקומיקאית, והסתפק בהערה ש"זה היה יכול להיות מותחן טוב". 

בר אף חשפה כי בימים אלה היא מתמודדת עם הסגר לא בביתה שלה - אלא בהוואי. "יש פה מקרה אחד של חולה קורונה באי", סיפרה, והסבירה שלמרות זאת 99 אחוז מהתושבים מבודדים ו"עושים את מה שהם אמורים לעשות". החלק השני של המשפט אמנם נכון, אבל לפי מפת הקורונה הרשמית של אוניברסיטת ג'ונס הופקינס, הטענה של בר לא כך כך מדויקת. לפי אותה מפה, באיי הוואי לא נמצא מקרה בודד של קורונה כפי שבר טוענת, ובמדינה נמצאים לא פחות מ-371 חולים רשמיים. 

אז מה רוזאן עושה בזמן הפנוי שלה? עכשיו כשהיא מגורשת מהסדרה בכיכובה ומסוגרת בבית? מתברר שבר סוף סוף מצצה את הפנאי "לעשות תחקיר ולמצוא את העילה המושלמת לתביעה". בר כמובן מתייחסת לעובדה שפוטרה ונושלה מהסיטקום שלה לפני כשנתיים, לאחר שהצמידה לפוליטיקאית ממוצא אפרו-אמריקני את הביטוי "כוכב הקופים". לאחר אותה התבטאות, בר הסבירה את הציוץ הגזעני בכך שלקחה אמביאן (כדור שינה) קודם לכן, ובהמשך אף טענה כיפוטרה בגלל אנטישמיות והאשימה גם את השחקנית שגילמה את בתה, שרה גילברט, בכך שהתנערה ממנה. 

אז את מי רוזאן מתכננת לתבוע? בגדול, את הוליווד. המטרה שלה, כדבריה, היא "לדפוק את כל מי שנמצא בעולם הדפוק הזה", כאשר בר כמובן השתמשה במילים חריפות יותר. הוליווד, תכיני את עורכי הדין.