ניקולאי קוסטר-ולדאו, שגילם את דמותו של ג'יימי לאניסטר במשחקי הכס, רגיל לאהבת הקהל. הוא בכלל לא צפה את תגובת המעריצים לדבריו בפאנל בו השתתף. במהלך הקומיק-קון, הוא דיבר יחד עם מייסי וויליאמס (אריה) ואייזיק המפסטד-רייט (בראן) על מתקפת המעריצים נגד עונת הסיום של הסדרה. "חשבתי שזה סוף מעולה. חשבתי שזה היה מושלם בשביל הדמות, למות בזרועותיה של סרסיי. זה היה הגיוני לי", הגן קוסטר-ולדאו על הסצנה שהצליחה להרגיז הרבה צופים. דבריו של השחקן גררו קריאות בוז מהקהל והוא מהר להתגונן, "זו רק דעתי", הוא אמר.

הסצנה המדוברת מתרחשת בפרק החמישי של העונה, בעוד דאינריז טארגאריין יוצאת למסע הרג על דרקונה הנאמן והורסת את מעלה מלך עד היסוד, האחים/אוהבים ג'יימי וסרסיי לאניסטר מנסים לברוח דרך מנהרות הטירה. כשהם מבינים שהם לא יצליחו לצאת משם בחיים, השניים מתחבקים בהשלמה, ונותנים להריסות הארמון ליפול עליהם ולחסלם.

מתקפת המעריצים על קוסטר-ולדאו לא הייתה הדבר המסעיר ביותר שקרה בקומיק-קון, השחקנים חשפו פרטים שלא ידענו על הסדרה האהובה. ג'ייקוב אנדרסון, השחקן שמאחורי שכיר החרב תולע אפור, סיפר שהוא מאמין שתולע אפור לא יאהב אף אחת כמו שאהב את מיסאנדיי. בנוסף, אנדרסון אמר שלדעתו תולע אפור לא הרג את ג'ון סנואו אחרי שרצח את דאינריז בגלל "שהוא לא רוצה להיות אלים יותר". אבל הפרט המעניין ביותר הוא שלמרות מה שחשבנו, אנדרסון גילה שלתולע אפור אמנם אין אשכים, אבל יש לו פין.

המפסטד-רייט גילה שהוא אהב את תאוריית המעריצים על זה שבראן ראה את העתיד ועדיין נתן לכולם להילחם ולהשתגע. "אני חושב שהיה לו חיזיון של מה שהולך לקרות, אבל הוא היה מעורפל. אז זה התירוץ שלי לסיבה שהוא לא אמר כלום". כמו כן, אחרי עשר שנים על סט הסדרה, המפסטד-רייט סיפר שהיה לו אומץ לגנוב רק כף מעץ, וויליאמס לעומת זאת גנבה שקיות של דם מזויף.

וויליאמס התייחסה לסיפור האהבה הקצר של אריה וגנדרי. "אני לא חושבת שאם היה לה בן זוג היא הייתה מרגישה בבית או שהייתה לה תחושת הגשמה עצמית. היא תמיד הייתה זאב בודד. היא ניסתה להבין את זה וגילתה שזה לא בדיוק מה שהיא רוצה". בנוסף, וויליאמס דיברה על תאוריית המעריצים שטוענת שג'ון סנואו עזר לאריה לנצח את מלך הלילה: "היא עשתה את זה לבד!".