אחת הפינות המרתקות ביותר בתוכנית הלייט-נייט של ג'יימס קורדן היא Spill Your Guts Or Fill Your Guts, בה סלבס מתבקשים לענות על שאלות חטטניות במיוחד או כאלה שהתשובות עליהן עשויות לעורר שערורייה, והם צריכים לבחור האם לענות בכנות או לאכול מה שמונח לפניהם - שלל סוגי "מאכלים" מבחילים מן החי בסגנון "הישרדות" או "אפקט הפחד". רק לא מזמן, קנדל ג'נר הסתבכה קשות עם אחותה קורטני קרדשיאן כששיחקה את המשחק הזה (מול האקס שלה, הארי סטיילס, שהחליף את קורדן זמנית בהנחיית התכנית), התבקשה לדרג את אחיותיה לפי כישורי ההורות ושמה את קורטני במקום האחרון.

עכשיו נראה שחברה הטוב ביבר לא למד מהטעות שלה, והצית מלחמה חדשה - עם הסופרמודל האהובה קארה דלווין. המשחק התחיל כשקורדן הציג בפני ביבר את המנות השונות, שכללו מטעמים כמו יוגורט נמלים ורוק של ציפורים. ביבר נראה מזועזע במיוחד וקורדן בתגובה סובב מולו את הצלחות ושר את "Yummy", הלהיט החדש של ביבר שבוודאות לא נכתב על על ג'לי לשונות החזיר ודם הפרות שניצב מולו. ביבר סירב לענות על השאלה "באיזו מדינה בה הופעת יש את המעריצים הכי גרועים?", בעוד קורדן סירב לענות על השאלה "מי כישרוני יותר - ג׳סטין ביבר או חברך הארי סטיילס?", אבל דווקא ענה על השאלה "מ-1 עד 10, עד כמה אתה מתחרט על ההשתתפות ב'קאטס'?". התשובה הייתה 4.5, וההסבר: הוא נהנה מהתהליך עצמו. אישית שמענו שהברזת מהקרנה של הסרט, אבל מה שתגיד, קורדן.

אבל הבעיות האמיתיות צצו כשג'סטין נאלץ לדרג שלוש מהחברות המפורסמות של רעייתו, היילי ביבר, מהאהובה עליו עד הכי פחות אהובה, או לאכול את המנה הנהדרת פין של שור. ביבר בחר לדרג, וענה שקנדל ג'נר היא האהובה עליו, לאחר מכן ג'יג'י חדיד והאחרונה מבין השלוש - קארה דלווין. ההסבר שהוא נתן דווקא נשמע הגיוני - ביבר, כידוע, הוא חבר קרוב מאוד של כל בנות משפחת קרדשיאן-ג'נר, ואפילו יצא עם קורטני תקופה. לגבי ג'יג'י וקארה - הוא אמר שהוא פשוט לא מכיר אותן כל כך טוב ולא בילה איתן הרבה זמן. "אין לי שום דבר נגדן", הוא הוסיף.

בתגובה, דלווין פירסמה את הקטע מהראיון באינסטגרם, יחד תמונות משותפות של השניים מתקופות שונות, וכתבה: "אם אין לך שום דבר נגדי, למה שלא תסיר את החסימה? אני אוהבת אותך היילי, הוא היה צריך לאכול את פין השור". עכשיו, כשאנחנו יודעים שיש לאיבה הזו גם שורשים, אנחנו חייבים לדעת מה באמת הלך שם.

View this post on Instagram

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on