אנג'ליקה רוס היא אחת מהכוכבות העולות בעולם הטלוויזיה האמריקאי. לאחר הופעתה בסדרה "פוזה" מבית ריאן מרפי - בתפקיד שנכתב במיוחד עבורה - רוס, שגילמה בה את דמותה של קנדי, עברה גם לסדרה נוספת של מרפי, "אימה אמריקאית". רוס כיכבה בעונתה התשיעית של הסדרה, וצפויה לחזור לתפקיד חדש גם בעונה הבאה.

לצד ההצלחה על המסך ובתור פעילה למען זכויות טרנסג'נדרים, רוס מתמודדת בימים אלה עם סיפור אישי לא נעים בכלל. ביום רביעי האחרון צייצה השחקנית ציוץ רומנטי, בו חשפה כי יש בחייה בחור חדש, והצרה על כך שמערכת היחסים הטרייה נאלצת להיקטע עקב הצורך בבידוד ביתי. "סוף סוף מצאתי אותו, ועכשיו אני חייבת להרחיק את עצמי ממנו", כתבה בפוסט שמאז נמחק, "זה מבחן מקדים למחויבות שעלינו לעבור. מתגעגעת אליך, B". 

רוס אף צירפה תמונה שלה ושל אותו "B" אנונימי, והצליחה לעורר חדש בקרב כמה ממעריציה. מתברר שלרוס יש עדת מעריצים נאמנה, קפדנית ומגוננת במיוחד, שלקחה על עצמה לעשות בדיקת רקע לבחור. ובצדק, שכן מתברר כי הבחור לא רק מאורס אלא גם אב לילד - עובדות שכמובן הסתיר לחלוטין מהשחקנית. 

"האינטרט מ-ד-ה-י-ם", הודתה רוס בטוויטר יום למחרת, "אני מדברת עם הארוסה שלו והאם של הילד שלו במשך כל הבוקר". הציוצים כבר נמחקו מאז, אבל אחד ממעריציה של רוס הסביר לכל השאר מה בדיוק קרה - "למי שלא מבין: המלכה אנג'ליקה מצאה את הגבר הזה והחלה לצאת איתו, היא פרסמה את זה בטוויטר וכולנו שאגנו משמחה. אבל ה-FBI של הטוויטר הודיע לאנג'ליקה שיש לאיש הזה ילד ושהוא מאורס, והיא משוחחת עם ארוסתו". אנגליקה עצמה אישרה את הפוסט הזה והוסיפה - "בעיקרון".

רוס, אגב, תכננה בתחילה לספר את כל הסיפור בשידור חי באינסטגרם למעריציה וכמובן לנקוב בשמו של הבחור - "אני חושבת שאני אחשוף את הכל הערב בלייב עם בקבוק של נותן חסות כלשהוא", כתבה - אבל לאחר מכן התחרטה. "אחרי ששוחחתי עם החברה שלי, אמיה סקוט (שחקנית, tvbee), אני מבינה שאני לא במצב לעלות בשידור חי לאינסטגרם שלי הערב", כתבה לאחר זמן קצר, "אני הולכת להתפלל במקום". "תסמכו עליי, היא לא הייתה מוכנה", כתבה סקוט בעצמה, "תנו לאחות להשתלט על הרגשות שלה קודם. נוכל לדבר ולהתמרמר עליו אחר כך".

מעריציה הרבים של רוס כמובן מיהרו להגיב, לנחם אותה, להציע לה להפר איתם בידוד ואפילו לנקום בשמה בבחור. "אתם גורמים לי לצחוק, מה שאני מאוד מאוד צריכה עכשיו", הגיבה להם רוס.

בסתיו הקרוב צפויה לעלות העונה העשירית של "אימה אמריקאית", בה לצד רוס משתתפים גם השחקנים קאת'י בייטס, בילי לורד, לילי רייב ואיוון פיטרס, שחוזר לסדרה. בנוסף, אל הקאסט הרחב של הסדרה מצטרף גם עוד שם מוכר - מקולי קאלקין,שכיכב בילדותו בסרטי "שכחו אותי בבית".