"אימה אמריקאית" כבר הוכיחה את עצמה כסדרה הידועה בליהוקים המפתיעים והמעניינים שלה - הכישרון, הכריזמה ובעיקר הניסיון ארוך השנים של ריאן מרפי מבטיחים שכמעט כל שם גדול שהוא ירצה לצרף לשורות הסדרה, יהיה שם. עכשיו, אל קאסט שכבר כלל בעבר את ליידי גאגא, אנג'לה באסט, ג'סיקה לאנג וגם הופעות אורח של סטיבי ניקס ונעמי קמפבל, מצטרף כוכב מדובר במיוחד.

השם המעניין האחרון שמצטרף לרשימת השחקנים של מרפי הוא מקולי קאלקין, לנצח הילד מ"שכחו אותי בבית", אבל בשנים האחרונות גם דמות שמעוררת הרבה עניין מסיבות פחות שמחות, עם לא מעט פוקוס לאחרונה על החברות שלו עם מייקל ג'קסון. 

רבים מתייחסים לקאלקין כאדם שלא עשה דבר מאז "שכחו אותי בבית" מלבד לתחזק קריירת מוזיקה קצרה ולצאת עם מילה קוניס במשך כמעט עשור, אבל האמת היא שהשחקן לקח רק כמה הפסקות קצרות ממשחק, וגם אם הוא לא זכה לתפקידים בולטים, הוא בהחלט עבד לא מעט בשנים האחרונות. בין השאר קאלקין תרם את קולו ל"רובוט צ'יקן" והשתתף בסדרה "דולפייס" של הולו שיצאה בשנה שעברה, בכיכובן של קאט דנינגס ושיי מיטשל. לאחרונה, קאלקין גם חשף שהוא נבחן לתפקיד ב"היו זמנים בהוליווד", אבל לדבריו: "זה היה אסון, לא הייתי מלהק את עצמי".

View this post on Instagram

#AHSSeason10

A post shared by Ryan Murphy (@mrrpmurphy) on

מרפי הודיע על הליהוק של קאלקין בחשבון האינסטגרם שלו, כמו גם על החזרה של שרה פולסון ואוון פיטרס, שכיכבו בשמונה עונותיה הראשונות של הסדרה אבל דילגו על התשיעית. גם קאת'י בייטס, בילי לורד ולסלי גרוסמן פורסמו כחלק מהשמות שישובו לעונה החדשה. בשלב זה לא ברור אם קאלקין יופיע רק בעונה אחת או שהוא עומד להישאר לעונות נוספות בסדרה כמו שחקנים אחרים. כרגע, בכל אופן, ידוע ש"אימה אמריקאית" תימשך לפחות עד עונה 13, לאחר שזכתה לחידוש של שלוש עונות.

הליהוק הפך את השם מקולי קאלקין לתגית פופולרית בטוויטר, והייתה לו תגובה נפלאה לכך. קאלקין צייץ כי "רק התעוררתי ואני 'טרנדינג'. מישהו יכול להסביר לי מה קורה? מתתי שוב?". כמו הרבה מאוד מפורסמים, בעיקר כאלה שהיו מאוד מצליחים לתקופה ואז נעלמו, גם קאלקין זכה לשמועות על מותו בטרם עת, במקרה שלו בשנת 2014. דבר אחד בטוח - בין אם הוא מסתבך עם מעצרי סמים, עונה על שאלות על מייקל ג'קסון או נכשל באודישנים, קאלקין לא איבד לרגע את חוש ההומור, כשהפאנץ' ליין החביב עליו נשאר הוא עצמו.