כוכבת "אנטונלה" אנדריאה דל בוקה הייתה בוודאי מעדיפה להשאיר את הדרמות בחייה מתוסרטות, אבל בשנים האחרונות החיים האישיים שלה הפכו להיות סוערים לא פחות מכל טלנובלה אחרת. לפני כשנה וחצי בתה של אנדריאה, אנה קיארה, חשפה את ההתעללות שעברה מצד אביה ובן זוגה לשעבר של אמה, ריקרדו ביאסוטי - ומשם העניינים רק הסתבכו.

כעשרה חודשים לאחר החשיפה השחקנית הגיבה לראשונה על הדברים בראיון טלוויזיוני, אליו הגיעה מלווה בעורך דינה, ובימים אלה היא ואנה נקראו להעיד במשפט שמתנהל נגד ביאסוטי. "זה מאוד קשה, אתם לא יכולים לתאר לעצמכם עד כמה", סיפרה דל בוקה בראיון טלוויזיוני חדש, שנערך בזום, על חוויית העדות בבית המשפט.

בראיון בנובמבר האחרון, דל בוקה סיפרה שההתעללות החלה כשאנה הייתה בת 3. "כשהיא הייתה בת 4 היא סיפרה לי על זה וציירה לי ציורים של אבא שלה וחברתו באותה התקופה ישנים ערומים באותה המיטה", סיפרה, ועורך דינה של דל בוקה הוסיף: "ביאסוטי הוא אדם חולה שיוצא נגד הבת שלו. הוא איים עליה באמצעות גופים חיצוניים שלא תעז להתלונן עליו, ואז ניסה לפסול את העדות שלה ולהשפיל אותה. הוא הכריח אותה לצפות במערכת היחסים המינית שלו עם חברתו. אנה הייתה בת 6 בזמנו, והיא גם נאלצה לצפות בסרטים פורנוגרפיים ולנשק את אביה על הפה עד שהייתה בת 8".

בראיון החדש, דל בוקה הוסיפה עוד פרטים מהעדות של בתה, שהחליטה לחכות עד גיל 18 על מנת לחשוף את ההתעללות. "היא אמרה שאבא שלה הכריח אותה לישון בחדר השינה שלו בזמן שהוא עירום ונוגע באיבר המין שלו ומנשק אותה בפה", סיפרה בדמעות, "היא ממש נגעלה. היא הרגישה כאילו היא בתוך קופסת זכוכית והיא דופקת עליה אבל אף אחד לא שומע אותה. נתתי לה טלפון סלולרי להתקשר אלי אבל הוא היה מחביא אותו ממנה. הוא הכריח אותה לצפות בסרטי פורנו. היא הייתה צעירה מדי בשביל להבין מה קורה שם אבל אמרה שזה הגעיל אותה". 

לפי דל בוקה, בתה סבלה מביטחון עצמי נמוך כתוצאה מההתעללות במשך שנים, והיא פחדה להגיש תלונה נגד אביה מכיוון שהוא איים עליה. "הפצעים האלה נשארים בנשמה ולא מחלימים", הוסיפה. "בכל פעם שאנה הייתה צריכה ללכת לישון אצל אבא שלה, היא התחננה בפניי לא ללכת, היא ממש אחזה בדלתות. הגשתי כמה תלונות בבית משפט לענייני קטינים, אבל לא טיפלו בהן. ואם לא הייתי נותנת לו לראות אותה, אני הייתה צריכה לשלם קנסות. זה כואב, הוא גנב את התמימות שלה. הוא לא אנושי, זה בלתי נתפס".

דל בוקה סיפרה שכיום בתה אנה נמצאת במקום טוב יותר. "היא בזוגיות והחבר שלה עזר לה מאוד. היא לא רצתה להיות עם אף אחד, לא רצתה שאף אחד יגע בה, ורק בשנה החולפת זה השתפר. הם היו צריכים להתמודד עם הרבה בתור זוג, אבל למרבה המזל הוא תמך בה ועזר לה בהחלטה להגיש את התלונה נגד אביה.