פסטיבל הקולנוע בוונציה עוד לא ננעל, אבל ברחבי האינטרנט כבר הכריזו רבים על הסרט הזוכה בו: סרטון בהילוך איטי של כוכבי הסדרה "תמונות מחיי נישואין" ג'סיקה צ'סטיין ואוסקר אייזק. ציוץ של מבקרת הקולנוע כריסטינה ניולנד, שבו הסצנה המטריפה שבמהלכה אייזק מסתכל על צ'סטיין במבט מלא תשוקה ומנשק את בית השחי שלה, הפך לוויראלי בימים האחרונים וגרר אינספור תגובות ברשת, למרות שרבים הודו מיד שהם בעיקר נותרו ללא מילים מול הסרטון. 

צ'סטיין ואייזק הם חברים קרובים עוד מימי הלימודים באקדמיית ג'וליארד, אולם כל אחד מהם נשוי לאחר, ולכן הכימיה ביניהם הפתיעה כל כך את הצופים בסרטון בן 52 השניות, שצפו בו כבר 10 מיליון פעמים מאז עלה לרשת ביום ראשון בבוקר. הם הגיעו לפסטיבל ונציה כדי לקדם את "תמונות מחיי נישואין", מיני סדרה של HBO שיצר הישראלי חגי לוי ושהפרימיירה שלה התקיימה בפסטיבל היוקרתי. בסדרה, שהיא חידוש לקלאסיקה של אינגמר ברגמן, משחקים צ'סטיין ואייזק בני זוג שהנישואים שלהם מתפוררים. לוי עצמו אמר בראיון למגזין האמריקאי "וניטי פייר" כי השניים היו נינוחים מאוד זה עם זו בצילומי הסדרה וכי יש להם "בדיחות פרטיות".

התגובות לסרטון הוויראלי נעו בין קנאה (בצ'סטיין, על כך שאייזק מסתכל עליה ככה) לבין תמיהה והתבדחות על חשבון בני הזוג האמיתיים של השניים (שלכאורה יושבים בביתם ומכינים את מסמכי הגירושים) לבין השוואה לסצנה הידועה של גומז ומורטישיה אדמס (וחשוב לזכור שאייזק גם דיבב את דמותו של גומז בגרסה מצוירת של "משפחת אדמס").  

נראה שצ'סטיין ואייזק לא מתכוונים להתייחס ברצינות יתרה לשמועות ולתגובות בטוויטר, אבל צ'סטיין כן החליטה לנצל את הרגע המדובר לקידום הסדרה. בציוץ שהעלתה אתמול היא צרפה את התמונה מתוך "משפחת אדמס" לכיתוב "12 בספטמבר" - תאריך העלייה לאוויר של הסדרה - ולצידו אמוג'י שטני קטן.