בפסטיבל ונציה הקרוב, אשר ייערך מ-1 עד 11 בספטמבר, תוקרן במלואה המיני סדרה "תמונות מחיי נישואין" שיצר חגי לוי הישראלי לרשת הכבלים האמריקאית HBO. הסדרה, שצפויה להיות משודרת בסתיו ב-HBO ובשירות הסטרימינג HBO מקס (ובחודש ספטמבר גם ב-yes, HOT וסלקום tv), היא עיבוד לקלאסיקה של הבמאי השבדי אינגמר ברגמן ומככבים בה ג'סיקה צ'סטיין ואוסקר אייזק. צ'סטיין לוהקה לאחר שמישל וויליאמס, שנבחרה לתפקיד, פרשה מהפרויקט.  

חגי לוי סיפר כי משפחתו של ברגמן פנתה אליו בהצעה לעבד את הסדרה כבר לפני שמונה שנים, אולם לקח לו זמן "להעז ולהיענות לפנייתם". לדברי לוי, הסדרה המקורית של ברגמן, ששודרה ב-1973 והפכה גם לסרט קולנוע, היא היצירה שהשפיעה עליו יותר מכל עבודת אמנות אחרת: "צפיתי בה בפעם הראשונה במקרה, בגיל 18, בטלוויזיה הישראלית - בחור צעיר ודתי מקיבוץ קטן, שלא ידע כלום, לא על קולנוע ולא על מערכות יחסים. ועדיין, אני זוכר אותי אומר לעצמי: 'אז זוהי אמנות, ככה זה נראה'".

הסדרה המקורית, שדמויות בני הזוג בה מבוססות גם על ברגמן עצמו ועל אולמן, שהיו נשואים במהלך שנות ה-60, נחשבה פורצת דרך באופן שבו פירקה רעיונות על אהבה, נישואים, תשוקה ומונוגמיה, ובמרכזה זוג עם ילדה קטנה שעובר תהפוכות. בגרסה העכשווית של לוי, בני הזוג חיים בארצות הברית של ימינו. לצד חגי לוי ("הנערים", "בטיפול", "הרומן") עבדו על הסדרה ישראלים נוספים, וביניהם מעצב הפסקול זוכה האוסקר ניב אדירי ("כוח משיכה") והעורכת יעל חרסונסקי. המפיקים הם לוי, מייקל אלנברג ("תכנית הבוקר") ולארס בלומגרן ("הגשר"). 

ליב אולמן וארלנד יוזפסון ב"תמונות מחיי נישואין"
ליב אולמן וארלנד יוזפסון ב"תמונות מחיי נישואין" של ברגמן

רק שלוש סדרות טלוויזיה נבחרו אי פעם להקרין במסגרת הרשמית של פסטיבל ונציה: "מילדרד פירס" של טוד היינס, "האפיפיור הצעיר" של פאולו סורנטינו, ו-"ZeroZeroZero" על פי ספרו של רוברטו סביאני.