היקום לוקח, והיקום נותן. עצוב שהוא לקח את לוק פרי האהוב, אבל לפחות הוא נותן לנו את הקאמבק המצופה של כוכבי בוורלי הילס 90210. קשה לבטא במילים בדיוק עד כמה אנחנו מתרגשים מהסדרה החדשה, שנקראת "BH90210" ותהיה קומדיה חצי פארודית שמלווה גרסאות מוקצנות של השחקנים האמיתיים. זה מגיע באוגוסט ואין לנו בכלל ספק שזה עומד להיות תענוג מתמשך.

בינתיים, אפשר להנות מסיבוב יחסי הציבור שהסדרה הזאת מביאה איתה. אחרי שקיבלנו את דונה וקלי לביקור בישראל וצילומי פרסומת לקסטרו, השתיים ממשיכות לקדם את עצמן ואת הסדרה ללא כל פאסון. ההופעה האחרונה של ג׳ני גארת וטורי ספלינג הייתה במאסטר שף האמריקאית, שם הן התחרו ראש בראש בתחרות בישול, ומי שניצחה זכתה לתרום 25 אלף דולר לארגון צדקה לבחירתה. אגב, לפני כשלוש שנים ג׳יג׳י חדיד השתתפה בתוכנית בתחרות דומה והרשימה במיוחד את השופטים עם ההמבורגר שלה.

השתיים הביאו איתן את הבנות שלהן כדי שישתתפו בחגיגה ויעזרו להן לבשל, ופיונה, בתה בת ה-12 של גארת, ניבאה מראש את ההפסד של אמא שלה, כשנתנה לכישורי הבישול שלה את הציון הקריר 7. ספלינג הגיעה בבירור כדי לנצח. ״אני רוצה להגיד שאם אין פסטה תלויה מהתקרה כשאני מסיימת, לא עשיתי עבודה טובה״, היא אמרה לשופטים.

כשליד כל אחת מהן ניצב מקרר עם המוצרים המועדפים עליהן, האתגר שלהן היה דווקא לנבור במקרר של השנייה, ולהכין מנה תוך 45 דקות. הבעיה העיקרית? המקרר של ספלינג הכיל מוצרי בשר, גבינות וביצים, בעוד זה של גארת הטבעונית הכיל מוצרים מהטבע בלבד, מה שהכניס את שתיהן ללחץ. ״אני לא יודעת איך לבשל בשר!״, אמרה גארת, בעוד ספלינג פנתה לחברתה לקאסט כדי שתנסה להסביר לה ממה עשויה החמאה הטבעונית שהיא מחזיקה אצלה.

View this post on Instagram

A post shared by Jennie (@jenniegarth) on

בסופו של דבר, ריזוטו האפונה שהכינה טורי יחד עם בתה סטלה בת העשר ניצח את הסטייק עם תפוחי האדמה ורוטב הפטריות של ג׳ני ופיונה, אבל לא לפני שהשתיים עשו כמה טעויות הרות גורל. טורי רצתה לשפוך חלב קוקוס לתוך הריזוטו שלה לפני שגורדון רמזי התערב ושאל אותה אם היא איבדה את זה לחלוטין, וג׳ני שפכה קצת יותר מדי אלכוהול על המחבת עם הסטייק והציתה אותו באש. את 25 אלף הדולרים שזכתה בהם, ספלינג תרמה לארגון הצדקה Girls, Inc, שתומך בנערות ברחבי ארה״ב דרך תוכניות שמטרתן לקדם ביטחון עצמי, אפשרויות צמיחה כלכלית ושוויון מגדרי.