זוהי, ללא ספק, שנת הקאמבק של כוכבי בוורלי הילס 90210, סדרת הנעורים המצליחה שהסעירה טינאייג'רים מסביב לעולם במהלך שנות ה-90. לפני מספר חודשים גילינו שחבורת השחקנים המקורית, בעצמם כבר הורים לנערים מתבגרים, עובדת על סדרת המשך לבוורלי, שתעסוק בהם - כלומר, בשחקנים עצמם - ותציג את חיי היומיום שלהם בזווית דוקו-קומית. תזכורת שנייה לפופולריות העצומה של בוורלי הגיעה בנסיבות טרגיות בהרבה, לאחר מותו הפתאומי של כוכב הסדרה, לוק פרי, שגילם את דילן בסדרה. צוות השחקנים, כולל בריאן אוסטין גרין (דיוויד), טורי ספלינג (דונה), איאן זירינג (סטיב) ושאנן דוהרטי (ברנדה) ספדו לקולגה לשעבר, והוכיחו שפרויקטים טלוויזיוניים אחרים באים והולכים, אבל בוורלי הילס זה לנצח.

וכעת, בשורה נוספת לחובבי הסדרה, ולמזלנו מדובר שוב בבשורה חיובית. ברגעים אלה, ספלינג וג'ני גארת' (קלי) נמצאות בין שמיים וארץ, ועלו על טיסה שתנחת בסופו של דבר בנתב"ג. השתיים יצלמו בארץ קמפיין למותג בגדי הילדים "הילדים של קסטרו", כחלק ממסע יחסי ציבור שיפנה להורים לילדים, ויקווה להרוויח מגל הנוסטלגיה החזק לשנות ה-90 בכלל, ולבוורלי הילס בפרט. מחברת יחסי הציבור של קסטרו מסרו גם שבקמפיין ישתתפו ילדים שינגנו את נעימת הפתיחה של בוורלי הילס.

ספלינג תיעדה את תחילת המסע המשותף לה ולגארת' בסטורי באינסטגרם. בסטורי, הן משיקות שתי כוסות שמפניה, והוא מלווה בכיתוב של ספלינג: "מרחמת על ג'ני גארת' המסכנה, שצריכה להתמודד עם הנוסעת המבועתת הזו במשך 13 שעות. לחיים!". לא יודעים, טורי, נראה לנו קצת לא רגיש לנפנף בהרגלי השתייה שלך, בעיקר כשאת יודעת שלקלי יש היסטוריה טעונה מאוד בכל הנוגע לחומרים משכרים וממכרים.

ג'ני גארת' וטורי ספלינג, 2019 (צילום: צילום מסך - אינסטגרם טורי ספלינג)
לחיים - גארת' וספלינג על המטוס | צילום: צילום מסך - אינסטגרם טורי ספלינג