ההתאבדות של מנחת "אי האהבה" (Love Island) לשעבר, קרוליין פלאק, עמדה אמש במרכז טקס פרסי המוזיקה הבריטית - הבריטס - שנערך בלונדון. על אף שהדבר לא זכה לאישור רשמי, נראה כי אחד האקסים המפורסמים של פלאק - סולן וואן דיירקשן לשעבר הארי סטיילס -  ערך לה מחווה על השטיח האדום בטקס. סטיילס, שהיה מועמד לשני פרסים בטקס וגם הופיע בו, צעד על השטיח כשעל דש החליפה שלו סרט שחור - סימן לאבל, שרבים הניחו שהוא מחווה לאקסית שהלכה לעולמה.

"למרות החדשות הטראגיות שהשפיעו עליו באופן עמוק, הארי יופיע בטקס הבריטס כמתוכנן", אמר מקור המקורב לזמר לאתר הדיילי סטאר הבריטי לפני הטקס. על סטיילס עצמו עבר סוף שבוע לא פשוט - את החדשות על מותה של פלאק הוא קיבל שעות ספורות לאחר שנשדד בשישי האחרון, אבל יצא מהשוד בריא ושלם.

סטיילס ופלאק יצאו יחד מנובמבר 2011 ועד פברואר 2012, כשהוא היה בן 17 והיא בת 31. הפרש הגילאים ביניהם זכה ללא מעט ביקורת. ב-2015 פלאק פירסמה ספר בו חשפה את כל הפרטים על הרומן הקצרצר. "ידעתי שיש לו קראש עלי, כי הוא היה די ברור לגבי זה ואמר את זה בראיונות ולחברים שלו", היא אמרה בראיון לקראת צאת הספר. פלאק גם הוסיפה כי היא עצמה לא עשתה עניין מהפרש הגילאים ביניהם. עוד אקס עליו פלאק כתבה בספרה הוא הנסיך הבריטי הארי, איתו ניהלה מערכת יחסים קצרה גם כן. 

"מעולם לא הרגשתי הרבה יותר מבוגרת מהארי", סיפרה פלאק על סטיילס. "אני עדיין מרגישה בת 18 וכנראה גם מתנהגת ככה חצי מהזמן. למרות שהקשר שלנו היה כיפי, החלטנו לשמור אותו לעצמנו כי שנינו עבדנו באותה התקופה עבור סיימון קאוול. הסתדרנו מעולה והיה לנו כיף, רק כשהקשר בינינו הפך לפומבי והמעריצים שלו שמעו עליו, הדברים הפכו לשליליים. זה התחיל כשהוא צולם יוצא מהבית שלי בוקר אחד. וזהו, אנשים התחילו לצעוק עלי ברחוב 'פדופילית' ו'סוטה'". לאחר הפרידה, פלאק גם קיבלה הצעה להיות הפרזנטורית של אתר דייטינג המיועד לקוגריות - כלומר, נשים מבוגרות חובבות צעירים.

לפי הדברים האלה, נשמע שמה שגרם לקשר של השניים להסתיים אחרי שלושה חודשים בלבד היו התגובות הציבוריות, ולא העדר כימיה או משבר ביחסים. למרות שיצאו תקופה קצרה בלבד לפני שמונה שנים, לא רק הארי עשה לפלאק מחווה לאחר מותה, אלא גם אמו אן טוויסט, שפרסמה השבוע פוסט באינסטגרם עם שיר קצר והכיתוב "אני מקווה שמצאת את השקט שלך" מלווה בתיוג של פלאק.

View this post on Instagram

May you have found your peace @carolineflack

A post shared by Anne (@annetwist) on

 

מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844400