הבחירות ההולכות וקרבות העלו לא מעט רפש ולכלוך בעקבות הקרב של הפוליטיקאים על הקולות שלנו, אבל אם יש משהו טוב שיצא מהן - זו חזרתו המתבקשת של גיל ססובר. הקומיקאי (ואליל הנוער אם תשאלו אותנו) עשה קאמבק עם אחת מהדמויות המזוהות איתו מתכנית המערכונים המיתולוגית הקומדי סטור - יפת, הצעיר הדתי עם השיערות באף שלא מסוגל להפסיק לשיר. רובי דואניאס הצטרף אליו ושיחזר את תפקיד אביו של יפת, חם, שממליץ לכולנו להצביע למפלגה של בנו - "ולכ".

הסרטון, שמאז עלייתו הספיק לשבור את הרשת עם הרבה שיתופים ותגובות נלהבות, כולל קליפ לשיר חדש שכולו רפרור לקליפ הקלאסי מהקומדי סטור, כשהפעם נכתב סביב המסר האופטימי "ואהבת לרעך כמוך". כנראה שבמערכת הבחירות המפלגת והמשסעת הזו כל מה שהיינו צריכים זה את שתי הדמויות הטרלוליות האלה מלפני 20 שנה שיאחדו אותנו.

השיר נכתב על-ידי גיל ססובר והולחן במשותף על-ידי ססובר ויואב אסיף, הופק מוזיקלית ע"י יואב אסיף והקליפ בוים ע"י מיקי ירון, ויוצא אחרי שנים שאנחנו שואלים "לאן נעלם גיל ססובר". אז לכל מי שתהה לעצמו, קיבלנו תשובה: הוא לא הלך לשום מקום. הוא ממש כאן, ואפילו עובד בימים אלו על מופע חדש שמתעסק בדיוק בשאלה האחת הזו שכולם לא מפסיקים לשאול אותו בעשרים השנים האחרונות.