במהלך ארבע עונותיה, "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" בנטפליקס הצליחה לצבור לעצמה קהל לא קטן של מעריצים נאמנים שעקבו באדיקות אחר מלחמותיהם השונות של הגיבורים בכוחות האופל. לאחרונה, פרקי הסיום של הסדרה עלו לענקית הסטרימינג - אבל הם לא התקבלו בברכה על ידי צופיה הוותיקים של הסדרה, שמחו על האופן בו היא הגיעה לסיומה, כאשר גולשת אחת אף חרצה כי "זה הסיום הגרוע ביותר שראיתי". עכשיו, הסדרה ממשיכה לעורר זעם ברשתות, כשהפעם מדובר בנסיבות מורכבות ורגישות הרבה יותר.

בתחילת השבוע פורסם בחשבון הטוויטר של הסדרה ציוץ שלכאורה היה תמים לחלוטין, אבל הצליח להכעיס לא מעט גולשים. הציוץ המדובר הכיל תמונות של ארבעה מחברי הקאסט, ביניהם הכוכבת הראשית קירנן שיפקה, כשהם מכוסים בדם מזויף. לאותן תמונות צורפה הכותרת "Bloody Sunday" ("יום ראשון העקוב מדם"). הכוונה של מפרסמי הפוסט ככל הנראה לא הייתה שלילית כלל וכלל ואפילו הומוריסטית, אבל הם פספסו פרט אחד חשוב:  מנהלי חשבון הטוויטר ככל הנראה לא ידעו כי "יום ראשון העקוב מדם" הוא כינוי רווח שניתן בעבר לטבח נורא שהתרחש בצפון אירלנד בשנות השבעים, ועל כן - אותו ציוץ הוצף בתגובות כועסות, שקבעו כי הוא פוגעני וכי יש להסיר אותו לאלתר.

גולש אחד כתב, "בבקשה, תקדישו דקה לקרוא את התיאור שלכם, ואז תבדקו אותו בגוגל. אחר כך, תתנצלו בפני המעריצים האירים שלכם ובפני כל מי שנפגע מהזוועות". מספר גולשים אף ציינו כי זו איננה הפעם הראשונה בה יש שימוש בביטוי "Bloody Sunday", וכי גם בקומדיה הבריטית "I’m Alan Partridge", דמותו של סטיב קוגן השתמשה בביטוי מבלי להכיר בקשר לטבח. 

במסגרת הטבח המדובר, שהתרחש ביום ראשון ה-30 בינואר 1972, צנחנים בריטים ירו למוות ב-14 מפגינים ונערים קתולים לא חמושים לאחר מצעד למען זכויות אדם שנערך בשכונת העוני בוגסייד בעיר דרי. אותו אירוע מזעזע נחשב כזה שהביא לתחילתן של שלושים שנות אלימות של "הצבא האירי הרפובליקני הזמני" נגד בריטניה. לאחר האירוע, להקת U2 האירית אף הוציאה שיר בשם "Bloody Sunday" שתיאר את הזוועות. 

לאחר התגובות הרבות הציוץ הוסר מחשבון הטוויטר של "סברינה" ונטפליקס אף מסרו את התנצלותם על המחדל. דובר של ענקית הסטרימינג אמר כי "הציוץ שלנו היה לא מקובל והוסר. אנחנו מצטערים מאוד על הפגיעה והמצוקה שנגרמה".