ביום רביעי האחרון (וביום שבת גם כאן, במסגרת שידורי yes) שודר הפרק האחרון בהחלט של "משפחה מודרנית", אחד מהסיטקומים הפופולרים של 11 השנים האחרונות. אחת הכוכבות הגדולות ביותר שפרצו בסדרה היא שרה היילנד (היילי דאנפי), שהגיעה לסדרה בגיל 19 בלבד ומאז כבר הספיקה להשתתף בלא מעט סרטים נוספים, בהם "שנת החתונה שלי" ו"XOXO".

בראיון לקוסמופוליטן שפורסם לפני מספר ימים, סיפרה היילנד על התחושות עם סיום הצילומים לסדרה. "אני לא חושבת שאני מעכלת (את זה, ר.א)", הסבירה, "עוד לא הרגשתי את העצב". אמנם כל אחד ואחת מהשחקנים בסדרה עצוב לסיים את הדרך שלו בה, אך לפי היילנד במקרה שלה מתווספת למשוואה גם אכזבה מסוימת. לפי היילנד, היא ציפתה לראות את היילי "מוכיחה את היכולות שלה בעולם האופנה - הופכת לסטייליסטית 'באד אס' או לראש של מותג כלשהו". 

View this post on Instagram

What... you don’t go out wearing just a hat and an engagement ring? Weird. It’s an honor to be on the cover of @cosmopolitan living my best Carrie Bradshaw life I hope you guys love this as much as I do!!

A post shared by Sarah Hyland (@sarahhyland) on

במקום ההגשמה המקצועית לה ציפתה היילנד, הישורת האחרונה של הסדרה הציגה בעיקר את חיי המשפחה של היילי בתור אמא צעירה לזוג תאומים. לפי היילנד, "יש כל כך הרבה אמהות מדהימות שגם עובדות קשה ומצטיינות בעבודה שלהן ונלחמות כל יום בשני התחומים". "זה יכול היה להיות כל כך נחמד לראות את זה, במיוחד ממישהי כמו היילי", הוסיפה. 

בנוסף, היילנד סיפרה על החששות שתוקפים אותה כעת, עם סיום דרכה בסדרה. "העניין הוא שבתור שחקנית זה תמיד 'האם תהיה לי עבודה מחר?', עכשיו כש'משפחה מודרנית' נגמרת זה 'אה, מעולה. אני לא הולכת לעבוד שוב בחיים. אני הולכת למכור הכל ולחיות בתוך קופסת נעליים'".

לא מדובר בפעם הראשונה בה היילנד מעבירה ביקורת על האופן בו הוצגה בסדרה. בחודש ינואר האחרון הגיבה היילנד לציוץ שתהה לאן נעלמה דמותה של היילי בסדרה"כנראה שהייתי עסוקה עם התאומים", הגיבה היילנד, והוסיפה אימוג'י של משיכת כתפיים. 

לפחות בינתיים, להיילנד אין ממש סיבה לדאגה. השחקנית מפתחת בימים אלה סדרת טלוויזיה לצד היוצרת אמילי וי. גורדון ("חולי אהבה", בכיכובו של בן זוגה קומייל ננגי'אני) הצפויה להיות מבוססת על אירועים בחייהן של השתיים. את הזמן שנותר עד לצילומי הסדרה מעבירה היילנד לצד בן זוגה וולס אדמס, כולל מה שהפך לתו תקן בקרב מפורסמים בעת האחרונה: צילומי מחווה לסדרה "טייגר קינג".

View this post on Instagram

“That bi*ch Carole Baskin killed her husband.”

A post shared by Sarah Hyland (@sarahhyland) on