העונה ה-11 והאחרונה בהחלט של משפחה מודרנית משודרת בימים אלה ממש, והצופים שמו לב שדמות אחת מרכזית מקבלת בה פחות זמן מסך מהרגיל - שרה היילנד, שמגלמת את היילי דנאפי, נעדרה מארבעה פרקים מתוך ה-11 ששודרו עד כה.

השבוע, אחד המעריצים שלה בטוויטר החליט לבדוק מה בדיוק קורה שם, ובוודאי לא ציפה שהשחקנית תענה לו, ועוד באופן שקצת עוקץ את הפקת הסדרה. "למה היילי נעדרת מכל כך הרבה פרקים של משפחה מודרנית העונה?", שאל הצייצן, והיילנד צייצה חזרה: "כנראה שאני עסוקה עם התאומים" והוסיפה אימוג'י של משיכת כתפיים, מה שמבהיר שלא מדובר בהעדרות שנובעת מסיבות אישיות או בריאותיות (היילנד סובלת ממחלת כליות כרוניות שהיא מדברת עליה בפתיחות), אלא החלטה של יוצרי הסדרה שהיא ככל הנראה לא הייתה שותפה אליה.

הדמות של היילי הפכה לאם לתאומים בסוף העונה העשירית, והופעותיה בעונה החדשה התמקדו בעיקר בקשיים שלה כאמא צעירה ולא מנוסה. בתגובות לציוץ של היילנד, היו גם מספר צופים שהתמרמרו על צמצום הדמות של היילי, ועל כך שהיא מופיעה בפרקים האחרונים רק כדי להתלונן על בחורים או על אימהות. "הם הרסו לגמרי את הדמות שלך", כתבה מעריצה, "עצוב מה שעשו להיילי. לפני כמה עונות היא היתה ביץ' מגניבה ואופנתית, היא לא היתה סתומה, היא הבינה מה הקטע שלה, והצליחה בתחום האהוב עליה. עכשיו הם טמטמו אותה שוב כמו שהיתה בהתחלה".

אם זה לא מספיק, מתברר שהיילנד גילתה על מותה של אחת הדמויות יחד עם הצופים. זהירות, ספוילר - סבא פרנק, אביו של פיל דאנפי, מת העונה, ולמרות שהאזכרה שלו נערכה בבית של בני משפחת דאנפי, היילי לא הגיעה. "אני לא קוראת תסריטים של פרקים מהסדרה שאני לא מופיעה בהם", היילנד אמרה בסרטון שהעלתה לאינסטגרם. "אז בדיוק גיליתי שסבא שלי מת יחד עם כולכם". לאחר מכן, היא התנצלה על הספוילר: "אני מניחה שהייתי צריכה לשים אזהרת ספוילר, אבל זה פשוט תפס אותי לא מוכנה. בתור הנכדה שלו, הייתם מצפים שאני אוזמן ללוויה שלו".

על השטיח האדום בטקס פרסי ה-SAG, היילנד התראיינה בקצרה עבור ערוץ E!, וענתה על השאלות לגבי הצילומים באופן קריר יחסית, אם כי הרבה פחות עוקצני מאשר הדברים שאמרה ברשתות החברתיות. "איך מפלס הרגשות?", שאל אותה המגיש ג'ייסון קנדי על צילומי הפרקים האחרונים של הסדרה, שמשודרת כבר מעל עשור. "ג'סיקה, מעצבת השיער שלי, לא מפסיקה לבכות", ענתה היילנד והוסיפה בחוסר התרגשות: "יש לנו עוד חודש שלם, זה בסדר". כנראה שמישהי פה לא בונה על סדרת בת לדמות שלה.