השם סופיה מייסי הוא ככל הנראה שם שהופיע עד היום יותר במדורי הפלילים מאשר במדורי הבידור. מצד אחד זה מוזר, מאחר ומדובר בבת לזוג שחקנים סופר מוצלחים, זוכי פרס האמי ומועמדים לפרס האוסקר כל אחד. מצד שני, כשהשם של אמא שלך הוא פליסיטי הופמן - השחקנית הפופולרית והאסירה והמשוחררת - הכל מתחיל להסתדר. כך או כך, מייסי עושה כעת כל שביכולתה כדי להשתלב בהוליווד באופן הראוי, והצעד הראשון שלה בתחום נראה די מבטיח. 

סופי, בתם של הופמן (כוכבת "עקרות בית נואשות" ו"פשע אמריקאי") וויליאם ה. מייסי (הסדרה "חסרי בושה"), התפרסמה בחודש מרץ האחרון ברחבי ארצות הברית והעולם, כששמה נקשר באחת מהפרשיות העסיסיות ביותר של העת האחרונה בהוליווד. הכל התחיל כשהופמן, יחד עם עשרות מעורבים נוספים (בהם גם לורי לוקלין מ"צער גידול בנות"), נעצרו והואשמו במתן שוחד בסך 500 אלף דולרים על מנת לרשום את בנותיהם במרמה לנבחרת החתירה של דרום קליפורניה. הופמן עצמה הואשמה בתרומת 15 אלף דולר לחברה שהבטיחה לעזור לביתה סופיה לרמות במבחני הSAT ולהעמיד פנים שהיא ספורטאית - ונשלחה ל-14 ימים בכלא, אותם ריצתה בחודש ספטמבר האחרון.

View this post on Instagram

A post shared by Sophia Macy (@sophmacy) on

עכשיו, סופיה בת ה19 מנסה ככל הנראה מחדש להתחיל מחדש, ועומדת לשחק בעונה החדשה של "איזור הדמדומים" - הגרסה המחודשת לסדרת האימה מתחילת שנות ה-60, אותה יצר ג'ורדן פיל (במאי "תברח" ו"אנחנו" מהצמד הקומי "קי ופיל"). מייסי תשתתף בפרק חדש בסדרה (בה כל פרק הוא סיפור בפני עצמו) בשם "Among the Untrodden" (בקרב הבלתי מעורערים), שצפוי לעלות בפלטפורמה הדיגיטלית של רשת CBS בהמשך השנה.

מייסי העלתה פוסט לאינסטגרם בו הודיעה על הצטרפותה לסדרה, ושיתפה את ההתרגשות שלה לקראת צילומי הפרק, בו תשתף פעולה עם אבי הרן - שחקנית צעירה נוספת, שככל הידוע הוריה לא מעורבים בסקנדל כלשהו. בין שחקנים נוספים שיופיעו במהלך העונה החדשה של הסדרה אפשר למנות שמות כמו טוני הייל ("ויפ"), בילי פורטר ("פוזה") וכריסטופר מלוני ("אוז"). 

View this post on Instagram

Been wanting to talk about this for a MINUTE! I’m so so grateful @abbiehern_ I love you and I love acting with you #twilightzone #cbsallaccess

A post shared by Sophia Macy (@sophmacy) on

במכתב שהגישה לבית המשפט מוקדם יותר השנה, סיפרה הופמן כי פחדה שציוניה הנמוכים של ביתה יפגעו בחלומה ללכת לקולג' ולהתחיל בקריירת משחק. הופמן הבהירה כי לסופיה לא היה שום קשר לפרשה, וכשזו התפרסמה שאלה אותה "מדוע לא האמנת בי?". לפי הדיווחים, פרסום הפרשה גרם לסופיה לחשב את דרכה מחדש ולוותר על תכניתה ללמוד בקולג', תוך התמקדות בקריירת המשחק שלה, אותה היא מתחילה ממש עכשיו.