מעטים הדברים היפים יותר בעולם מהכותרת "עכשיו זה רשמי", אבל כשמגיע - מגיע. ואחרי חודשים של שמועות, דיווחים מעורפלים, זיהויים של דמויות רקע בתמונות אינסטגרם ותשובות מעורפלות מאוד בראיונות, ניתן לומר בוודאות שזנדאיה וג'ייקוב אלורדי, כוכבי הסדרה "אופוריה", הכי ביחד. זאת אומרת, או שהם הכי ביחד או שהם ידידים עם גבולות מטושטשים מאוד בכל הנוגע למגע ואינטימיות.

תקציר הפרקים הקודמים: זנדאיה ואלורדי גילמו שני תפקידים מרכזיים בדרמת הנוער המוערכת "אופוריה", עיבוד אמריקאי לסדרה הישראלית באותו השם, שעלתה לשידור בקיץ האחרון ב-HBO. הדמויות שגילמו בסדרה לא ניהלו איזהשהו קשר יוצא דופן - זנדאיה משחקת ב"אופוריה" את רוּ, נערה שמתמודדת עם התמכרות לסמים ותרופות מרשם, ואלורדי משחק בה את נייט, שחקן פוטבול נאה ומוצלח עם סודות משפחתיים אפלים והתפרצויות אלימות שהוא מתקשה לשלוט בהן - אבל כנראה שהכימיה מאחורי הקלעים עשתה את שלה. השמועות על הזוגיות החלו כבר בחודש ספטמבר האחרון, כשהשניים זוהו בעוד צועדים ביחד ברקע של פוסט אינסטגרם שצולם ביוון, ושהועלה לרשת על ידי אדם חביב אך לא מפורסם. מבקרים באזור סיפרו אז לצהובונים שהשניים "הלכו זה עם זה" ושהם נראו "קצת פלרטטניים".

זנדאיה וג'ייקוב אלורדי
זנדאיה וג'ייקוב אלורדי, השבוע | צילום: SplashNews

בחודש שעבר, השתתפה זנדאיה בטקס פרסים באוסטרליה, וכשהגישה פרס לאלורדי כינתה אותו "החבר הכי טוב שלי". ולמרות שאלורדי, מצדו חיזק וטען בראיון מחודש דצמבר שהיחסים בינו לבין הקולגה לסדרה הם כמו של אח ואחות, התמונות שצולמו בתחילת השבוע מעידות אחרת. שוב, לא שופטים, אבל לא ראינו הרבה אחים שמתנהגים ככה מחוץ, נאמר, ליקום "משחקי הכס". השניים צולמו באריכות על ידי צלמי פפראצי כשהם יוצאים יחד מאותו הבניין, מטיילים ברחובות עם כוס מיץ ירוק (המשקה הכי רומנטי שיש - כן או כן?) ועוצרים למנוחה על ספסל רחוב. אנחנו מדגישים את המנוחה הזו כי במהלכה נראה שאלורדי לא התאפק ושתל נשיקה על פניה של זנדאיה. בקיצור, די להכחיש, אתם הכי ביחד ואנחנו רוצים מאוד לדעת לאן זה ילך בעונה השנייה של "אופוריה", שצפויה לעלות בהמשך 2020.