האם אנשים שנוסעים יחד לחופשה בחו"ל הם בהכרח זוג? כמובן שלא, אם הם אנשים רגילים. אבל כשמדובר בשני סלבריטאים צעירים שהרגע סיימו לככב יחד בדרמת נעורים, התשובה קצת יותר מורכבת.

גולשים ברשת, באמצעות מסע בלשי שהכיל המון רמזים, הצליחו להגיע למסקנה כי כוכבי אופוריה, זנדאיה וג'ייקוב אלורדי, נופשים בימים אלה ביחד ביוון. השניים לא רק הצטלמו עם מעריצים שנקרו בדרכם, אלא אפילו צולמו במקרה הולכים זה לצד זה בירידה מהאקרופוליס באתונה, כפי שניתן לראות בתמונה של אחד התיירים באזור.

"הם נראו כאילו הם צמודים", אמר אדם שהיה באזור ל-Us Weekly, "הם הלכו זה עם מזה והיו קצת פלרטטנים". בתמונה המשותפת שלהם ניתן לראות שהם לא ממש מסתירים את עצמם, כפי שסלבריטאים שמנסים להסתיר זוגיות בדרך כלל עושים, אלא נראים כמו תיירים מצויים. מה שמעלה את החשד - האם הם אכן ביחד, או שהם סתם מטיילים זה עם זה כידידים אפלטונים?

View this post on Instagram

A post shared by Easy (@marcus_easy) on

ממצאים נוספים כוללים פוסטים ברשתות החברתיות, לפיהם מסתמן כי השניים בכלל לא נופשים לבד ביוון, אלא עם עוד שני חברים של זנדאיה, ויש סיכוי כלשהוא שמדובר בטיול לכבוד יום ההולדת ה-23 של השחקנית והזמרת, שמתקיים ממש היום.

עד כה, אף אחד מהם לא הגיב על השמועות המתפתחות בנוגע לרומן, אבל למען האמת לשניים יש היסטוריה של שמועות על התאהבות בכוכבים שלצידם. זנדאיה וכוכב ספיידרמן טום הולנד, למשל, נאלצו להכחיש את הידיעות שהם יוצאים יחד: "רגע רגע, הכי אהובה עלי היא זו השמועה שלפיה אנחנו נוסעים לחופשות ביחד, הא! לא הייתי בחופשה כבר שנים, מה איתך טום הולנד?", כתבה אז זנדאיה בחשבון הטוויטר שלה, והולנד ענה לה - "האם מסע יחסי הציבור נחשב?". אלורדי מצדו נקשר רומנטית בעבר לשחקנית ג'ואי קינג, שכיכבה לצדו בסרט דוכן הנשיקות.