בחודש שעבר, מותו של השחקן הצעיר קמרון בויס הכה את הוליווד בתדהמה. בויס, שהתפרסם מתפקידים שונים שגילם את לוק בסדרה המצליחה ג'סי בערוץ דיסני, והשתתף גם בסרטי מגודלים, היה בן 20 בלבד במותו, ומת מסיבוך גופני שאירע אחרי שעבר התקף אפילפטי. בנוסף לתפקידים האלה, בויס שיחק גם בסדרת סרטי הטלוויזיה של דיסני, היורשים, שמתאר את קורותיהם של בניהם ובנותיהם של דמוית הנבלים מסרטי האנימציה של דיסני, בהם בנו של ג'פאר מאלאדין ובתה של מליפיסנט מהיפהפייה הנרדמת. בויס שיחק בהיורשים את קרלוס דה-ויל, בנה של קרואלה דה-ויל מעל כלבים וגנבים, והספיק להצטלם לסרט השלישי בסדרה, שהקרנת הבכורה שלו נערכה בסוף השבוע האחרון.

ערוץ דיסני חלק כבוד לכוכב המנוח, והקדיש את היורשים 3 לזכרו של בויס. "(זו) חגיגה של הכישרון וההנאה שהביא לעולם. תמיד תהיה בליבנו, קמרון", נכתב בחשבון הטוויטר הרשמי של הערוץ. לפני בכורת הסרט הוקרן גם סרטון לזכרו של בויס, בו שולבו קטעים מהופעותיו של בויס בערוץ, וכן פספוסים בכיכובו, ראיונות מאחורי הקלעים ועדויות של קולגות מוכרים בהם דאב קמרון ודבי ראיין ששיחקו לצדו בפרויקטים שונים. הסרטון הועלה גם לחשבונות הרשמיים של היורשים 3 ברשתות החברתיות בתוספות הכיתוב "בשבילנו אתה הכל", וכן סרטון ובו קריאה לצופים הצעירים לחלוק את רגשות האבל שלהם, להכיר בהם ולהתמודד איתם בעזרת פנייה לחברים או למבוגרים כדי לעבד אותם בצורה יעילה יותר. "לא קל לאבד אדם אהוב, חבר, גיבור", כתבו בדיסני, "ואף אחד לא מתמודד עם אובדן בצורה זהה".

הקריאה הבוגרת והשקולה של דיסני ל-Self Care (כלומר, לטיפול עצמי ולהתמודדות עם מצוקות על ידי פנייה לקהילות תומכות ובחירה בפעולות פנאי שיש בכוחן לשכך ולרפא) לא נפלה על אוזניים ערלות. צופים רבים פנו לרשתות החברתיות וסיפרו כמה התרגשו לראות את סרטון המחווה של דיסני. "אוקיי, כבר בכיתי, ואז שמתם את סרטון הזיכרון לקמרון בויס", כתבה גולשת אחת שצירפה גם גיף מתייפח, אחרת כתבה "המחווה לקמרון בויס היתה יפהפייה. היא ממש הראתה מי הוא היה ואיזו השפעה היתה לו על אנשים", ושלישית הוסיפה: "זאת היתה הפעם האחרונה שקמרון בויס יופיע בסרט. אני לא בסדר". בציוצים נוספים נכתב "המונטאז' של דיסני על קמרון פשוט שבר לי את הלב וגרם לי לחייך בו זמנית", "המחווה לקמרון בויס גרמה לי לבכות בצורה מכוערת" ו"אני בוכה עד שהעיניים שלי כואבות".