השחקן היהודי-אמריקאי קמרון בויס, שהתפרסם בזכות תפקידו בסדרה ג'סי ובסרטי מגודלים, הלך הבוקר לעולמו. נכון לעכשיו, סיבת המוות של בויס עדיין לא ידועה אבל בני משפחתו אישרו שהגורם הוא התקף שנגרם, ככל הנראה, בעקבות "בעיה רפואית מתמשכת".

"אנחנו מודיעים בלב כבד כי היום איבדנו את קמרון", מסר דובר מטעם משפחת בויס. "הוא מת בשנתו בגלל התקף שנגרם כתוצאה ממצבו הרפואי. העולם איבד את אחד האורות החזקים שלו אבל רוחו של קמרון תמשיך לחיות דרך חסד וחמלה של כל מי שהכיר אותו ואהב אותו, אנחנו שבורים לחלוטין ומבקשים פרטיות בתקופה קשה זו בה אנו מתאבלים על האובדן".

View this post on Instagram

@i_d

A post shared by Cameron Boyce (@thecameronboyce) on

בויס נולד בלוס אנג'לס והתחיל לשחק בסרטים כשהיה בן 9 בלבד, אז הוא הופיע בסרט האימה מראות. שנתיים לאחר מכן הוא הופיע בשובר הקופות מגודלים, שם גילם את אחד מילדיו של אדם סנדלר. הפעם הראשונה בה שיחק תפקיד הראשי הייתה בסדרה ג'סי של ערוץ דיסני, שם גילם את דמותו של לוק רוס במשך ארבע עונות. בנוסף, בויס שיחק בסרט היורשים - סיפור הרפתקאותיהם של צאצאי הדמויות המרושעות מסרטי האנימציה של דיסני - וגם בסרט ההמשך שלו. הוא עסק בדיבוב ודבב את דמותו של ג'ייק בחלק מהעונות של הסדרה המצוירת ג'ייק והפיראטים מארץ לעולם לא.

"מגיל צעיר קמרון בויס רצה לחלוק את הכישרונות שלו עם העולם. בתור בחור צעיר היה לו רצון חזק לשנות חיים של אנשים דרך עבודה הומניטרית", אמר דובר ערוץ דיסני. "הוא היה פרפורמר מוכשר, אדם מתחשב ומעל הכל הוא היה בן, אח, נכד וחבר. אנחנו מוסרים ניחומים לבני משפחתו וחבריו לקאסט ומצטרפים למליוני המעריצים שמבכים את מותו".