מבחינה טלוויזיונית, הקורונה סיפקה לנו לא מעט. היא נתנה לנו מספיק זמן להשלים את כל הבינג'ים שרצינו וגרמה לכוכבים של לא מעט סדרות להתאחד לספיישלים וירטואליים, אבל יש דבר אחד שהיא לא הצליחה, וזה לענות על אחת השאלות העתיקות בתולדות הטלוויזיה: מה עלה בגורלו של טוני סופרנו ב"הסופרנוס"?

בפרק חדש של הפודקאסט “Talking Sopranos” אותו מגישים שניים מכוכבי הסדרה, מייקל אימפריולי (כריסטופר) וסטיב שיריפה (בובי), שאלת גורלו של סופרנו לא זוכה לתשובה חד משמעית - אבל כן לטוויסט מפתיע. אם מניחים בצד את מה שאולי קרה ואולי לא בסוף הסדרה, יוצר הסדרה, דיוויד צ'ייס, החליט שזה הזמן לדמיין מה היה קורה לו הסדרה הייתה מתקיימת בימי המגיפה הנוכחית. התוצאה: סצנה (כתובה) חדשה לחלוטין של "הסופרנוס".

בפודקאסט, שיריפה הסביר כי היוזמה של צ'ייס היא "הפעם הראשונה שהוא כתב אותן (את הדמויות האלה, ר.א) מאז 2007, והוא היה נחמד מספיק כדי לתת לנו לקרוא את זה". גם אם בסופו של דבר טוני שרד את סיום הסדרה, הסצנה החדשה עדיין מדלגת על כמה חוקי טבע, ומקימה לתחייה מספר דמויות חשובות מעברה. לפני קריאת הסצנה, אימפריולי ציין כי "דיוויד חשב שזה חשוב להביא קצת קלילות לעולם, והוא כתב את השורות האלה שנוגעות לדמויות 'הסופרנוס' בזמן הקורונה". אז מה בדיוק קורה בסצנה החדשה? הנה התמלול המלא: 

פול וולנאטס (טוני סיריקו): אחי, אנשים קוראים לי ג'רמופוב. מצחיק. עכשיו כל מה שיש לי לומר זה: רואים, בני זונות? ידעתי שדבר כזה עומד לקרות. ראיתי את האם הקדושה בבאדה בינג.

טוני סופרנו (ג'יימס גנדולפיני): התערבויות ספורט? פאקינג חלפו עם הרוח, יחד עם ספורט מקצועי. אני והחברים שלי מתים פה. יש מצב שהנשיא צודק. בוא נחזיר את העסקים והמפעלים - עד פסחא, "מיי דיי", מתי שזה לא יהיה.

מדו סופרנו (ג'יימי לין סינגר): הייתי אמורה ללכת לבית ספר לרפואה. אני מרגישה כל כך רע עם ההחלטה שלי.

כרמלה סופרנו (אידי פאלקו): אני כל כך שמחה שהבת שלי לא הלכה לבית ספר לרפואה. דמיינו איפה היא הייתה עכשיו.

כריסטופר מולטיסנטי (אימפריולי): הייתי בהוליווד. שם הם קוראים לזה "שפעת העופות".

אדריאנה לה סרבה (דראה דה-מתאו): הייתי מתנדבת או משהו. אני מרגישה כל כך רע. בכיתי הרבה, אבל יש לי מגבלה. מעי רגיז, נכון? אני לא יכולה ליצור קשר עם הרופא שלי כדי לדעת אם זה מגביל אותי מלחלק מסיכות או משהו.

ד"ר ג'ניפר מלפי (לוריין בראקו): אני נמצאת במעגל השני של בית החולים. אם וכאשר אחד מהרופאים האלה "נשרף", אני הבאה בתור.

איי. ג'יי. סופרנו (רוברט אילר): בשלב מסוים רציתי לעבוד אצל טראמפ. אתם מאמינים לזה?

כרמלה: אנחנו לא מתמודדים טוב עם הבידוד הזה בבית. זה מאלץ אותי להתמודד עם העובדה שזו משפחה לא מתפקדת. אבל זה שומר על בעלי בבית, שזה טוב.

טוני: בינג פאקינג נסגר, ההכנסה שלי גם ככה נפגעה כבר. אנחנו יכולים אבל להשאיר את חנות הבשר פתוחה, זה מפעל חיוני. בשר!

סילביו דנטה (סטיבן ואן זנדט): אמרנו לבנות שאנחנו נוציא את כולן לחל"ת. רקדניות העמוד היו הראשונות ללכת.

ג'וניור סופרנו (דומיניק קיינסה): על מה כולם עצבניים?

ג'וני סאק (וינס קורטולה): זה היה חלק מהקטע שלנו, ללכת ל"מזרונים". אבל זה?

בובי בקלה (שיריפה): כן, הכל זה מקרה חירום. לקחתי את כל החרא הזה כי התחזיות שלי היו לא נכונות. הם אמרו שזה קוואזימודו, טי אמר שזה נוסטרדמוס, אשתי קנה ספר של נוטסרדמוס, הסתכלתי וזה לא אמר על זה כלום! הדבר הכי מוזר הוא שהבן שלי רוברט הלך לנוטרה דאם.

ג'וניור: ראיתי בפוקס שהאידיוט הזה, סגן המושל של טקסס, אמר שלא אכפת לו למות כדי להציל את הכלכלה כי הוא בן יותר מ-70, עם נכדים וכל מיני דברים. אולי נוכל לעזור לו עם זה.

פיל ליאוטרדו (פרנק וינסנט): משאית שלמה של חומר חיטוי, אני אנקה.

טוני: בימים של אבא שלי, היית מקבל פוליו, שחפת, מה שזה לא היה, והתמודדת עם זה. מה לעזאזל קרה לגארי קופר?

ליביה סופרנו (ננסי מרצ'נד): אתה יודע מה אני הולכת לומר.