בחודש שעבר כוכבת "קטנטנות" ו"המורדים", לואיסנה לופילטו, עוררה מהומה בגלל סרטון לייב שהעלתה יחד בן זוגה, הזמר מייקל בובלה. במהלך הלייב, בובלה דחף את אשתו עם המרפק ואחז בה בחוזקה, בצורה שלא לגמרי ברור אם הייתה רצינית או הומוריסטית. הגולשים, כמובן, לא הצליחו להישאר אדישים והתחילו לטעון כי בובלה אלים כלפי לופילטו - ומשם הדיון רק הדרדר.

עכשיו, לופילטו מספרת כי מאז עליית הסרטון בובלה מקבל הודעות נאצה ואיומי רצח, כשרבים מהם מגיעים ממעריצים ארגנטינאים שמשוכנעים כי השחקנית חווה התעללות פיזית. לפי דברים שסיפרה שסיפרה בריאיון לתכנית הטלוויזיה הארגנטינאית Intrusos, נראה שמי שפוגע בלופילטו וגורם לה לחשוש לחייה הם דווקא אותם מעריצים שמנסים לגונן עליה. 

"זה גרם לי לפחד, אני עדיין מרגישה קצת מעורערת", סיפרה, "זה לא נחמד לקבל איומי רצח. ההודעות המחזקות אמנם היו רבות יותר, אבל אני חוששת עבורי ועבור משפחתי. הוא (בובלה) אוהב את ארגנטינה ואוהב להיות איתי בארגנטינה כשאני עובדת. הוא אוהב את החברים שלו בארגנטינה". 

היא המשיכה ותיארה את ההודעות הקיצוניות שהיא ובובלה מקבלים מאז התקרית: "קיבלנו הרבה אהבה מאנשים, אבל לא תאמינו את כמות האנשים ששלחו לי תמונות שלהם אוחזים בכלי נשק ואומרים שהם עומדים להרוג את מייק ברגע שיגיע לארגנטינה. היו שם תמונות של אנשים אוחזים בסכינים, צוחקים ואומרים שהם עומדים לחתוך לו את האצבעות או להשאיר לנו פצצה בבית או להרביץ לו".

כבר בימים שלאחר אותו סרטון לייב, לופליטו יצאה להגנתו של בובלה בחשבון האינסטגרם שלה וכתבה: "אני רוצה שתדעו שאין לי שום ספקות בנוגע למי הוא בעלי ואני הייתי בוחרת בו עוד אלף פעמים! זה לא הוגן! העולם הזה צריך יותר מתמיד אהבה, תקווה, ערכים, אחווה וסולידריות - ולא סוג כזה של אנשים".