מיה קולוצ'י, תמצמי פעמיים אם את צריכה עזרה: סרטון שהעלתה כוכבת "המורדים" ו"קטנטנות" לואיסנה לופילטו הצליח לעורר דאגה בקרב המעריצים במהלך הימים האחרונים. בזמן שרבים האשימו את בן זוגה של לופילטו, הזמר מייקל בובלה, בפגיעה פיזית בשחקנית - היא דווקא יצאה להגנתו והסבירה כי בסך הכל מדובר באי הבנה.

הרגע הבעייתי שעורר את כל הסערה קרה במהלך שידור חי באינסטגרם של לופילטו, שנפתח כאשר בני הזוג עולים האחד על דברי השנייה. לאחר ששניהם בירכו את עוקביהם במקביל ב"אולה צ'יקוס", בובלה דחף את לופילטו - ספק ברצינות, ספק בצחוק - באמצעות המרפק. בני הזוג אמנם מיהרו להמשיך את השידור כאילו דבר לא קרה, אבל בימים שבאו לאחר מכן הרשת התמלאה בגולשים שהזדעזעו מהיחס של בובלה כלפי זוגתו.

"בזכות זה שמייקל בובלה ולואיסנה לופילטו עושים לייב לעיתים קרובות באינסטגרם, גילינו שהוא למעשה די רעיל וסוג של אלים", כתבה אחת הגולשות. גולשת אחרת סיפרה ש"אני אובססיבית ל'המורדים' מאז שנה שעברה והתאהבתי בלואיסנה לופילטו, זו הסיבה בגללה התחלתי לצפות בשידורים שלה באינסטגרם עם מייקל בובלה. אבל אני לא יכולה לסבול אותו, הוא מניאק. לואיסנה ראויה ליותר מזה".

בנסיון לתקן את הנזק, כמה רגעים לאחר אותו קטע שנוי במחלוקת בני הזוג כבר מיהרו להבהיר כי מדובר באי הבנה - ובובלה משך את לופילטו אליו בחיבוק והציג אותה כ"חברה והאישה היפה שלו". לופילטו עצמה לא התייחסה לתקרית בזמן אמת, ורק לאחר מכן פנתה לחשבון האינסטגרם שלה ופרסמה הודעת הבהרה. 

בפוסט שכותרתו "תמיד תעשו את הדבר הנכון ותשאירו את ההשלכות לאלוהים", כתבה לופילטו בספרדית כי "זה מדהים איך אנשים מתנהגים, בזמן שאנחנו מתמודדים עם מגיפה עולמית וחיים בבידוד, יסורים, פחד בדידות ואי וודאות". "בכל יום אני ובעלי עושים שידור חי כדי להכניס קצת אושר", הסבירה השחקנית, "ואנחנו נאלצים להתמודד ולהקשיב ולראות מה אנשים זדוניים כותבים, שבאים ומדברים על הכל בלי לדעת שום דבר על המשפחה שלך ועל הכאב שאני ומייק עברנו". "אני רוצה שתדעו שאין לי שום ספק מי זה הבעל שלי, ואני הייתי בוחרת בו אלף פעמים נוספות! זה לא בסדר!", הוסיפה לופילטו.  

בסרטון לייב שעלה לאחר מכן, לופילטו התייחסה לסערה פעם נוספת, כאשר בובלה ישב לצדה בדממה. "תודה לכם על הדאגה", הסבירה, "זה מאוד חשוב חשוב שנשים לב לנושאים שדובר עליהם, שלמזלי אינני סובלת מהם". לופילטו הוסיפה כי היא "מאוד שמחה מרמת הדאגה" של העוקבים שלה כלפיה וכי "זה הופך אותי להיות גאה שאני ארגנטינאית. ההודעות שלכם מראות לי שוב את כל האהבה שיש לכם כלפיי".

View this post on Instagram

Es increíble como son algunos seres humanos!! Mientras que atravesamos esta pandemia, y vivimos momentos de encierro, angustia, miedo, soledad, incertidumbres de todo tipo! Nosotros todos los días salimos con mi marido a hacer vivos para llevarles un poco de alegría, entretenimiento, añoranzas, y tenemos q soportar escuchar y ver lo que publican personas malintencionadas que salen a hablar cualquier cosa y sin conocer nada de nuestra familia, y después de todo el dolor que pasamos con Mike quiero que sepan que no tengo dudas quien es mi esposo y lo volvería a elegir una y mil veces más!! No es Justo! Esta persona está haciendo daño y aprovechándose de esta pandemia donde la gente está sufriendo, muriendo y encerrada, para tener fama y más seguidores. Esta diciendo mentiras que no voy a permitir porque le falta el respeto a mi familia, así que les pido a ustedes que tanto confían en mí desde hace años que no lo permitan tampoco! Sin más que decir y haciendo lo que creo correcto cuando se meten con mi familia, dejo para Dios las consecuencias! El mundo necesita en estos momentos más que nunca “ amor, esperanza, valores, unidad y solidaridad” NO este tipo de personas.

A post shared by Luisana Lopilato (@luisanalopilato) on