אחרי החוזה עם בני הזוג אובמה וההצלחה של "הכתר", נטפליקס כובשת יעד נחשק נוסף. מגזין הניו יורק טיימס מפרסם הערב כי ענקית הסטרימינג חתמה על עסקה עם הנסיך הבריטי הארי ובת זוגו מייגן מרקל, במסגרתה השניים יעמדו מאחורי שורת סרטים וסדרות חדשים שיופצו בו, הכוללים בין היתר תוכן דוקומנטרי ותכניות לילדים. 

מאז עזיבתם את בית המלוכה הבריטי מוקדם יותר השנה, הארי ומייגן היו מחוזרים על ידי מרבית הגופים המובילים בהוליווד, בין היתר בשל היותה של מרקל שחקנית בעברה. על פי הדיווחים, כמה מהפרויקטים החדשים של השניים נמצאים כבר בשלבי פיתוח, באמצעות חברת הפקות חדשה של בני הזוג, בהם גם סדרת דוקו שתעסוק בטבע וסדרת אנימציה שתסקור את חייהן של נשים מעוררות השראה. העיסוק בטבע לא זר למרקל, שבחודש מרץ האחרון כבר חזרה לתעשייה ודיבבה פילה בסרט טבע דוקומנטרי של דיסני.

נכון לשלב זה, מרקל עצמה לא צפויה לשחק באף אחד מהפרויקטים אותם היא והארי יפיקו. מה שכן עשוי לקרות, כך מסתמן, הוא השתתפות של השניים בכמה מהתכנים הדוקומנטרים עליהם יעבדו. טרם נחשף מה הסכום המדויק לו זכו הארי ומייגן בזכות העסקה, אך על פי הערכות מדובר בסכום שיכול להגיע עד לכדי 150 מיליון דולר. מטרתם של השניים, כך דווח, היא להעצים את הגיוון בקולות השונים לפני ומאחורי המצלמה בפרויקטים הוליוודיים שונים. 

"הדגש שלנו יהיה על יצירת תוכן חדש שמספק ידע וגם מעורר תקווה", נכתב בהצרה מטעם השניים, "בתור הורים טריים, יצירת תוכן משפחתי מעורר השראה היא חשובה גם עבורנו". "אנחנו שמחים לעבוד עם טד (סרנדוס, מבכירי נטפליקס, ר.א) ושאר הצוות בנטפליקס, שהחשיפה חסרת התקדים שלה תסייע לנו לשתף תוכן משמעותי שמניע לפעולה".