בשבוע שעבר שודר בארה"ב הפרק האחרון בהחלט של "המקום הטוב", אחת מהסדרות המתוקות של השנים האחרונות. עכשיו, כשכל אחד מכוכבי הסדרה מחפש מקום להמשיך בו את הקריירה שלו, גם ג'מילה ג'מיל (המגלמת בה את טהאני) סימנה את היעד הבא - אבל כנראה לא תכננה את הדרמה שתגיע לאחר מכן.

מוקדם יותר השבוע פורסם כי ג'מיל, שהתפרסמה בתור מגישת מצעד הפזמונים ברדיו הבריטי לפני מספר שנים, תשמש כשופטת וכ"מגישה מובילה" (MC, במונח הלקוח מעולם הראפ) של תכנית ריאליטי חדשה שתשודר ברשת HBO. התכנית, שתיקרא "Legendary", צפויה לעסוק בעולם הנשפים והופעות הווגינג המזוהה עם הקהילה הלהטב"קית, שהוצג בין היתר בסרט "פריז בוערת" ובסדרה "פוזה".

ליהוקה של ג'מיל לתכנית החדשה עורר סערה מיד עם דבר פרסומו, כאשר גולשים רבים תקפו את חוסר הקשר שבין המנחה והשחקנית לבין הקהילה הלהטב"קית, והבחירה דווקא בה מבין כל האופציות האחרות. אחת מאלו שתקפו את דבר ליהוקה של ג'מיל היא השחקנית הטרנסג'נדרית טרייס ליסט ("טרנספרנט", "נוכלות בלי חשבון"), שכתבה בטוויטר "התראיינתי לתפקיד הזה. בתור אמא של בית (מונח פנימי בעולם הנשפים לקבוצה של אנשים, ר.א) במשך כמעט עשור זה מופרך שאנשים בלי שום קשר לתרבות שלנו מקבלים את התפקיד".

ג'מיל מיהרה להבהיר בטוויטר כי היא לא תמלא את תפקיד "המגישה המובילה", כפי שהוצהר, אלא תהיה אחת מפאנל השופטים הרגיל, בין היתר לצד הראפרית מייגן דה סטליון. מי שישמש את התפקיד שהוצמד במקור לשמה של ג'מיל הוא ד'שאון ווסלי, אמן ווגינג מוכר. בכך לא הסתיימה הדרמה סביב ליהוקה של ג'מיל. למעשה, היא רק התחילה.

מספר שעות לאחר התגובה הראשונית שלה, ג'מיל שיתפה בטוויטר פוסט ארוך בו הודיעה כי היא מזדהה כקווירית, ויוצאת מהארון ממש עכשיו. בפוסט, שכותרתו "טוויטר הוא אכזרי", ג'מיל ציינה כי הוסיפה לשמה את השם ריינבואו (קשת בענן) לפני מספר שנים. ג'מיל הוסיפה והבהירה כי במשפחה ממנה הגיעה, כבת לאב הודי ואם פקיסטנית, הדבר רחוק מלהיחשב מובן מאליו. "זה מפחיד בתור שחקנית להתוודות על המיניות שלך, במיוחד כשאת גם ככה אישה חומה בשנות השלושים לחייה. לא ככה רציתי לצאת (מהארון). אני מתנתקת מהאפליקציה הנוראית לזמן מה כי אני לא רוצה לקרוא תגובות שליליות. תשמרו את המחשבות שלכם לעצמכם", כתבה ג'מיל, ואף הבהירה שוב כי תשמש בתכנית כשופטת מהמניין, לא מעבר.

ג'מיל אמנם התנתקה מהרשתות החברתיות לבינתיים, אבל ממש לא מהכותרות. זמן קצר לאחר דרמת היציאה מהארון, שמה של ג'מיל נקשר לכותרת נוספת. לפי דדליין, ג'מיל הצטרפה באופן רשמי לארגון Women of Color Unite, הנועד להילחם בסייזיזם (אפליה על סמך ממדי גופו של אדם) בתעשיית הבידור. מדובר בנושא שג'מיל כבר הוכיחה את הזיקה שלה אליו בעבר, לאחר שלפני מספר חודשים פרסמה כי דרשה שלא ירטשו את דמותה בצילומי הפרומו לקראת העונה הרביעית של "המקום הטוב". בואו נקווה שעכשיו, אחרי היממה הסוערת הזו, ג'מיל מצא מקום טוב משל עצמה.