בסתיו הקרוב, תחזור הקומדיה המקום הטוב לעונה רביעית ואחרונה. נוסף על כך שצופיה יצטרכו להיפרד מהתסריטים השנונים ומהדמויות המתוקות שלמדו לתקן את דרכיהן אחרי מותן (זה לא ספוילר, זה ממש הקונספט של הסדרה), זו תהיה גם, כנראה, פרידה ממלחמתה של השחקנית ג'מילה ג'מיל ליצירת דימוי גוף חיובי יותר בקרב שחקניות הוליוודיות. נסביר: בשנים האחרונות, הפכה ג'מיל, שמגלמת בסדרה את טהאני, גם לאקטיביסטית שמוחה באופן תכוף נגד שימוש בפוטושופ במודעות, ונגד הצגת אידאלים לא ריאליסטיים בפרסומות, סרטים וסדרות.

כחלק מקידום עונת הסיום של המקום הטוב, שחררה רשת NBC תמונות של צוות השחקנים, הכולל את קריסטן בל (ורוניקה מארס), טד דנסון (חופשי על הבר) ו-וויליאם הרפר ג'קסון (מידסומר). ובעוד אנחנו מורגלים לראות תמונות יח"צ מטופלות ומרוטשות, שמדגישות חלקים מסוימים מאוד בהופעתם החיצונית של הכוכבים ומטשטשות חלקים אחרים, ג'מיל הבהירה שדמותה שלה לא טופלה בפוטושופ. "סוף-סוף הצלחתי להתעקש על כך שהתמונה שלי לא תרוטש", כתבה ג'מיל בציוץ בטוויטר, "אפילו לא בשלטי חוצות". ג'מיל המשיכה וכתבה "יש לי שומן גב בכל. חזייה. שקיימת. ופעם נהגתי להחביא את להיפטר מהמון תמונות בגלל שומני צד, סנטרים כפולים או פגמים אחרים כי אף פעם לא ראיתי אותם על אנשים בטלוויזיה". ג'מיל ליוותה את הציוץ שלה בתקריב על אותו שומן גב שמציץ מתוך המחוך של שמלתה.

"אני מודעת לכך שזה לא ניצחון ענקי וזה לא אומץ", המשיכה השחקנית, "אבל כמי שהיתה בעלת דימוי גוף מעוות ואובססיבי כל כך, ושהייתה מקובעת בבושה בגלל מה שתפסתי כ'פגמים', זהו ניצחון קטן לנערה האנורקטית שבתוכי".

מעריצים הארד-קור יזכרו גם את המאבק של ג'מיל במודעות הפרסום למשקאות הרזיה (קרי, משקאות משלשלים) שמפרסמות בנות משפחת קרדשיאן בחשבונות האינסטגרם והטוויטר שלהן. "תופעות הלוואי של התה המרזה כוללות התכווצויות, כאבי בטן, שלשול והתייבשות", כתבה ג'מיל בתגובה לפוסט פרסומי של קלואי קרדשיאן "זה נורא ואיום שהתעשייה הפעילה עליכן בריונות עד שהתקבעתן בצורה כזו על ההופעה החיצונית שלכן". התגובה זכתה להתייחסותה של קרדשיאן, שכינתה את ג'מיל "טיפשונת" בראיון. ג'מיל, בתורה, טענה בציוץ נוסף ש"הכיסים של (בנות משפחת קרדשיאן) מרופדים בדם ושלשול של נערות צעירות".
ג'מיל עזרה לייסד ומשמשת כדוברת לעמותת I weigh, שפועלת למען הצגתם של מבני גוף מגוונים יותר בתקשורת - צעד שהוביל לכך שהופיעה לאחרונה בשער מגזין ווג הבריטי, בגיליון מיוחד שהוקדש לנשים מעוררות השראה, ושנערך על ידי הדוכסית הטרייה מסאסקס, מייגן מרקל.
 
"המקום הטוב" משודרת בכאן 11. שתי עונותיה הראשונות זמינות גם גם בנטפליקס