השם "ג'ו אקזוטיק" הפך בשבועיים האחרונים לאחד השמות הכי מדוברים בעולם, הכל הודות ל"טייגר קינג" (חיות רעות), הסדרה התיעודית המופרעת של נטפליקס. השיער, השפם, הלבוש, ההתנהגות הקמפית, האובססיה לטיגריסים והקליפים המגוחכים של ג'ו הפכו אותו לדמות קאלט תוך רגע, כמו גם הריב הבלתי נגמר עם פעילת זכויות בעלי החיים קרול בסקין. אלא שאנשים שמכירים את אקזוטיק במציאות טוענים שהסדרה מציירת אותו באור חיובי מדי ושהמציאות הרבה פחות קלה לעיכול.

אחד מאותם אנשים הוא הבמאי והעיתונאי ריק קירקהם, שהופיע בעצמו בסדרה במסגרת השנה שבילה במחיצתו של ג'ו בגן החיות. קירקהם ניצל את אותה שנה כדי לצלם סדרה אינטרנטית על אקזוטיק, יחד עם ריאליטי המבוסס על חייו. בראיון לתוכנית האירוח של השחקן דיוויד ספייד, "Lights Out", סיפר קירקהם כי ג'ו האמיתי הוא לא דמות שראוי לאהוב. "לא זכיתם לראות עד כמה הוא מרושע", הסביר קירקהם, "לא רק לבעלי החיים אלא גם לאנשים. החיים בגן החיות היו הרבה יותר גרועים ממה שראיתם בסדרה. לא היה למפיקים מספיק זמן או חומר צילומים כדי להראות לכם עד כמה זה היה רע".

במסגרת השיחה בין השניים עלה גם עניין השריפה בסטודיו שהוצגה בסדרה, בה אבד כל החומר שקירקהם צילם לסדרת הריאליטי שלו - חומר שלטענתו תיעד את האכזריות של ג'ו כלפי חיות. "יומיים לפני השריפה, ג'ו ואני נקלענו לוויכוח קשה על העובדה שכל הזכויות על סדרת הריאליטי הן ברשותי", סיפר קירקהם, "בעיקרון ג'ו אקזוטיק היה שייך לי. הוא לא היה מרוצה מזה ואז החליט לברוח לכמה ימים, כביכול כדי להשתתף בלוויה". אלא שלפני כן, כך מתברר, אקזוטיק החליף את כל המנעולים בדלת הסטודיו וקירקהם לא היה יכול להיכנס לשם מבלי שאחד משומרי היערות יכניס אותו. יומיים לאחר מכן, כל המבנה נשרף בשריפה אדירה ומעט חשודה - "היה לי חומר על כונני גיבוי שהיו בתוך כספת, והם פשוט נמסו בתוכה מרוב עוצמת הלהבות", סיפר.

"היו שם צילומים של ג'ו כשהוא הורג חיות בשביל הכיף", קירקהם המשיך לתאר, "הוא פשוט היה מתקרב לטיגריסים שהוא לא אהב ויורה להם בראש". קירקהם אף סיפר בראיון על אישה שהביאה את הסוס המזדקן שלה בתוך קרוואן לגן החיות וביקשה מג'ו שיטפל בו משום שהיא כבר לא מסוגלת, ולו יש הרבה מקום. "ג'ו חיבק אותה והבטיח - 'כן, מותק, זה יהיה בסדר. תשאירי פה את הקרוואן ואני אחזיר לך אותו מחר, נשחרר אותו לחופשי וניתן לו לדהור באחו'. ברגע שהאישה עזבה, ג'ו אמר לי 'תפוס מצלמה ותתחיל לצלם'. הוא הלך לקרוואן שלף אקדח, ירה לסוס בראש וצחק, וכמובן שנתן לאריות לאכול אותו". 

בנוסף, קירקהם תיאר את ג'ו כאדם מאוד בודד: "לא היו לו חברים משום שבכל פעם שהוא רכש חבר חדש, הוא היה לוקח ממנו כסף או דופק אותו בצורה כלשהי. הבחור הזה ממש עצוב". כמו כן, קירקהם טוען כי לא בטוח שג'ו היה בכלל הומוסקסואל, למרות שהיה נשוי למספר גברים ולעיתים בו זמנית. לטענתו, הגברים הללו התחברו לג'ו רק משום שהייתה לו גישה לסמים, כסף וחתולים פראיים. "ג'ו בעצמו לא ידע אם הוא גיי או לא. הוא היה אומר 'אני גיי' ושהוא קאובוי רדנק (כינוי גנאי למעמד הנמוך באמריקה, tvbee), אבל בשיחות אישיות שהיו לי איתו הוא היה בוכה לי על הכתף ואומר שהוא לא יודע מה הוא בכלל. הוא פשוט ידע שיש לו המון כסף שחור שזרם לגן החיות אז הוא היה יכול להרשות לעצמו נערי שעשועים וסמים", הסביר. 

לקראת סוף הראיון הודה קירקהם שהוא מתחרט על כל מעורבות שהייתה לו עם ג'ו: "ידעתי שאני מוכר את הנשמה שלי, אבל נשארתי כי חשבתי שאוקיי, אני כבר עמוק בפנים והשקעתי הכל בשביל לצלם את הריאליטי הזה". לדבריו, אם תישלל ממנו כניסה לגן העדן לאחר שימות, זה יהיה בגלל המעורבות שלו עם ג'ו אקזוטיק.

כל שבעת פרקיה של "טייגר קינג" זמינים בנטפליקס, ובתחילת השבוע הודיעו המפיקים כי יצטרף אליהם בקרוב פרק אחד נוסף, השמיני במספר, שיתווסף לסדרה במהלך השבוע. לא ברור אם אותו פרק יהיה המשך ישיר לפרק השביעי - אבל בכל מקרה הוא צפוי להיות האחרון בהחלט.