סדרת הדוקו החדשה של נטפליקס, "חיות רעות" (טייגר קינג, בשבילנו), הפכה תוך זמן קצר לאחת הסדרות הפופלריות ביותר בפלטפורמת הסטרימינג. הסדרה עוסקת ביריבות שבין מנהל גן החיות ג'ו אקזוטיק לפעילת זכויות בעלי החיים קרול בסקין, כאשר טיגריסי פרא נדירים נמצאים בסלע מחלוקת היריבות. הסדרה אמנם הפכה ללהיט גדול עם לא מעט התייחסויות ברשתות, אבל מסתבר שהיא גם הסתירה כמה חלקים חשובים מהסיפור.

אחת הדוגמאות הבולטות באה לידי ביטוי כבר בפרק הראשון של הסדרה, כאשר גורי טיגריסים מועברים מאדם אחד לשני כדי שאותם אנשים יוכלו להצטלם איתם. ג'ו עצמו אמנם כינה את השלב הזה כ"זמן המשחקים", אך לפי ארגון זכויות בעלי החיים האמריקאי, PETA, העובדה שהעיניים של אותם טיגריסים עצומות רק מעידה על כך שהם תשושים ולא מקבלים מספיק זמן למנוחה. ג'ו עצמו טוען בסדרה כי הגורים הם כבר בני שישה שבועות, אך בסצנה אחת מציג גורים אחרים בתור "בני שעה בלבד". 

בפרק הרביעי, ג'ו מוצג כשהוא גורר גור שזה עתה נולד מאמו באמצעות שאקל ממתכת, ומפריד בין השניים. בטבע, גורי טיגריסים אמורים לשהות לצד אמם כמשך כשנתיים, אך ג'ו וחבריו מפרידים ביניהם לאחר זמן קצר במיוחד כדי לצלם אותם, ובכך - לפי PETA - חושפים אותם לזיהומים, תת תזונה, תשישות ושינויי טמפרטורה שגורמים להם ולמערכת החיסונית שלהם נזק בלתי הפיך. ב-PETA מסבירים כי גורים שמועברים בקופסאות לקניונים סובלים מלחץ, וחלקם אפילו מתים במהלך ההעברה. כל הדברים הללו, כאמור, לא זוכים להתייחסות במהלך הסדרה.

בסדרה אמנם מצוין כי כאשר הטיגריסים הופכים לבלתי רווחיים חלקם נהרגים, אך לפי הארגון במציאות חלק מהטיגריסים גם נכלאים בכלובים הרבה פחות גדולים ונעשה בהם שימוש עבור הרבעה, בין היתר כדי לייצר זנים חדשים של טיגריסים עם פסים יותר מגוונים. הטיגריס הלבן שמופיע בפרק הרביעי, למשל, הוא דוגמה לפגמים גנטיים שעלולים להיווצר בעקבות כך.

גם באתר באזפיד חשפו את הגולשים לכמה סודות לא מוכרים אודות הסדרה. כך, למשל, מתברר כי שירי הקאנטרי שמופיעים בסדרה לא מבוצעים על ידי ג'ו עצמו, אלא נכתבו ובוצעו על ידי המוזיקאים וינס ג'ונסון ודני קלינטון, כאשר לעיתים ג'ו נשמע שר בקול חלש עם הביצועים עצמם ברקע.

פרט נוסף מחייו של ג'ו שלא נחשף בסדרה הוא העובדה כי היה נשוי בעבר לגבר שישב בכלא לאחר שתקף ילדה קטנה, וכעת מרצה מאסר עולם בגין רצח. בנוסף, מסתבר כי ג'ו נקלע בעבר לצרות עם רשויות החוק לאחר שירה בקבוצת ציפורי אמו, שברחו לאחר שניסה להעביר אותן ממקום למקום. בנוסף, ג'ו גם היה נוהג לירות בסוסים אותם קיבל במתנה ולהאכיל בהם את הטיגריסים שלו. 

אגב, כל אותם פרטים שנשארו מחוץ לסדרה יקבלו הזדמנות נוספת להגיע למסך - הפעם בזכות סדרה מתוסרטת חדשה המבוססת על הסיפור. כוכבת "סאטרדיי נייט לייב" קייט מקינון צפויה להפיק ולככב בסדרה החדשה בתור בסקין, ועדיין לא ידוע מי יזכה להיכנס לנעליו (ושיערו) של ג'ו. שני שחקנים שכבר הביעו עניין בתפקיד הם אדוארד נורטון ("מועדון קרב") ודקס שפרד ("הורים במשרה מלאה"), שניהלו קרב פומבי על התפקיד דרך חשבונות הטוויטר שלהם.