אפשר להירגע, לפחות עד שיגיעו התוצאות: היידי קלום אישרה הבוקר כי לאחר תלאות רבות היא נבדקה באופן רשמי עבור נגיף הקורונה. כזכור, קלום בת ה-46 חלתה כבר בשבוע שעבר בזמן צילומי "גוט טאלנט ארה"ב" ונשלחה הביתה, אך מאז טענה שלמרות שניסתה לא הצליחה להיבדק ולדעת האם היא נדבקה בווירוס הקורונה. עכשיו זה סוף סוף קרה.

בפוסט שהעלתה קלום לאינסטגרם אישרה כי לא רק היא נבדקה אלא גם בן זוגה, הגיטריסט טום קאוליץ (מלהקת טוקיו הוטל, לא פחות) - זאת לאחר שחזר מוקדם מסיבוב ההופעות שלו משום שחש ברע. אלא שבטוויסט שייקספירי, השניים נתבקשו להיכנס לבידוד בנפרד, שכן לא ידוע בדיוק מה יש למי, ועל כן לא כדאי שידביקו אחד את השנייה.

"כמו רבים מכם, גם אני הרגשתי חולה במשך כל השבוע", כתבה קלום, "למרבה הצער בן זוגי חזר מסיבוב ההופעות שלו לפני יומיים וגם הוא הרגיש שהוא חולה. כדי להיות בטוחים, אנחנו שומרי מרחק עד שנקבל את התוצאות של בדיקות הקורונה שלנו, שסוף סוף הצלחנו להשיג היום. אנחנו לא רוצים להפיץ חיידקים ולסכן אנשים אחרים, אפילו אחד את השני! עד כמה שאני רוצה לחבק אותו ולנשק אותו, חשוב יותר לעשות את הדבר הנכון ולא להפיץ את המחלה".

View this post on Instagram

Like many of you, I also have been sick all week and, unfortunately, my husband who returned from his tour a couple of days ago is also feeling ill. To be safe, we are staying apart until we get the results of our Coronavirus tests (that we were finally able to get today) back. We don’t want to spread germs and risk others getting sicker... even each other! As much as I want to embrace him and kiss him, it is more important to do the right thing and not spread further. ❤️ These are strange times... but in these moments, you remember what’s really important- the people you love and keeping them safe. Social distancing is what we all need to do right now to be responsible citizens of the world. We are all in this together and it is up to us to protect our loved ones, and our neighbors and our communities. Please listen to the officials and stay at home if you can and physically distance yourself from other people… especially if you are not feeling well. I see all the beautiful things people are doing for each other all over the globe and that gives me hope! Sending all of you love and positivity and healing vibes… together we can get through this but we need to be proactive so that we can all have a bright and healthy future. ✌❤️ #socialdistancing #washyourhands #stayput #bekindtoeachother

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

קלום צירפה לפוסט שלה סרטון של השניים שמביטים זו בזו בערגה מבעד לחלון זכוכית, בשחור לבן כמובן כדי להגדיל את האפקט האמנותי והדרמטי. "אלה זמנים קשים", הוסיפה, "אבל דווקא ברגעים האלה צריך לזכור מה באמת חשוב - האנשים שאנחנו אוהבים ורוצים לשמור על ביטחונם. ריחוק חברתי זה מה שכולנו צריכים לעשות עכשיו כדי להיות אחראיים כלפי אזרחי העולם. כולנו בעסק הזה ביחד וזו אחריות שלנו להגן על האהובים שלנו, על השכנים ועל הקהילה".

קלום עצמה, כאמור, עזבה במפתיע את צילומי האודישנים לעונה החדשה של "גוט טאלנט ארה"ב" אחרי שחשה ברע במהלך יום הצילומים. ההפקה השלימה את העבודה לאותו היום, אך הושבתה למחרת. "גוט טאלנט" הצטרפה לרשימה ארוכה של סדרות שהקפיאו את צילומיהן לשבועיים הקרובים. "בבקשה הישמעו להוראות, הישארו בבית אם אתם יכולים והרחיקו את עצמכם פיזית מאנשים אחרים... במיוחד אם אתם לא מרגישים טוב", כתבה. "אני רואה את כל הדברים היפים שאנשים עושים זה עבור זה בכל רחבי העולם וזה מעניק לי תקווה! שולחת אהבה וחיוביות ואנרגיות מרפאות... נוכל לעבור את זה ביחד אבל אנחנו צריכים להיות פעילים כדי שיהיה לנו עתיד בריא וזורח".